Německo od 549 Kč
Zobrazit zájezdy

Jak zaplatit pokutu do Německa?

Vloženo: 26. listopadu 2019
Poslední příspěvek: 26. listopadu 2019
nový člen nový člen /
Cholerik
nový člen nový člen / před 4 lety
Cholerik
Zdravim, před cca 14 dny jsem dostal pokutu za parkování v Berlíně. Rád bych ji zaplatil, ať z toho pak nejsou nějaké popotahovačky. Je tam BIC a IBAN, což je hezké, ale když tam pošlu peníze, jak oni poznají že to je za moji pokutu? IBAN a BIC jsou obecné a symbol není uvedenej..

Odpovědi 2 odpovědi

Arne1
legenda legenda /
Arne1
legenda legenda / před 4 lety
Arne1
před 4 lety
Někde tam musí být ještě nějaké číslo, něco jako číslo jednací. Ostatně to by mělo být v tom dopisu uvedené. Pokud tvoje banka ještě bere velké poplatky za euro platby, tak použij Transferwise
MiroslavToth
nový člen nový člen /
MiroslavToth
nový člen nový člen / před 4 lety
MiroslavToth
před 4 lety
@Cholerik ~ Taky už jsem řešil pokuty v Německu..dostal jsem 2x lísteček za okno za špatné parkování. Každej mi radil se na to vykašlat a dělat, že lístek uletěl..ale do toho se mi nějak nechtělo, čekám, že si to pak klidně s tebou vyřídí při příští návštěvě..možnost je dojet to zaplatit do Německa, pokud bydlíš kousek..nebo já měl na lístku něco jako Aktenzeichen..tam píšou, jak to zaplatit a co kde vyplnit

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů