Lago di Garda od 815 Kč
Zobrazit zájezdy

Hezké pláže na koupání na Lago di Garda

Vloženo: 23. ledna 2020
Poslední příspěvek: 31. ledna 2020
nová členka nová členka /
Jananas
nová členka nová členka / před 4 lety
Jananas
Krásný večer jaká strana jezera Lago di Garda si myslíte, že je lepší na koupání a má hezčí pláže? Chtěli bysme ideálně písčité, kde není hloubka hned, ale pozvolný vstup. Přemýšlíme, kde zvolit ubytování. Nemáte tip na nějaké přímo u jezera?

Odpovědi 5 odpovědí

Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 4 lety
Sally
před 4 lety
My byli v Riva del Garda a vcelku se dalo, ale je to chladnější oblast.
Giorgio
nový člen nový člen /
Giorgio
nový člen nový člen / před 4 lety
Giorgio
před 4 lety
@Jananas ~ Na západní straně pláže prakticky nejsou. Na severu a horní polovině východní strany (ta hornatá část) jsou pláže spíše menší, kamenité. Ale nezapomínejte, že LdG je napájeno horskými přítoky a voda je i červenci poměrně studená (na mě jo). Takže nám zbývají pláže pouze od Garda po Sirmione. Nejvíce živo bude kolem Bardolina. Ubytování, pokud jsem jel do kempu, jel jsem na blind. Pokud hotýlek tak přes Booking. Třeba super ubytování přímo na hradě v Sirmione (hotel Giardino) na základě objednávky Vás pustí autem do hradu. Jinak Peschiera del Garda je slušný železniční uzel a lze velmi snadno dojet vlakem do Benátek, Milána atd.
BarevnáPastelka
nový člen nový člen /
BarevnáPastelka
nový člen nový člen / před 4 lety
BarevnáPastelka
před 4 lety
@Jananas ~ Nám se moc líbilo v Riva del Garda. Úžasné místo pro každého - pěší turistika, hory, kola, vodní sporty, krásné pláže. Doporučuji rovněž navštívit městečko Sirmione.
Ovča
věrný člen věrný člen /
Ovča
věrný člen věrný člen / před 4 lety
Ovča
před 4 lety
Já jsem byla v Garnano del Garda, kamenná pláž nic moc, a jezere pro mě dost ledové, ani v letní sezóně jsem nebyla schopná do něj vlézt.
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 4 lety
Sally
před 4 lety
@BarevnáPastelka ~ a nahore Ledro, Teno

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů