Salalah od 15 990 Kč
Zobrazit zájezdy

Salalah, co navštívit + výlety?

Vloženo: 24. ledna 2020
Poslední příspěvek: 15. listopadu 2021
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Marx
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Marx
Ahoj, plánuji na jaře (březen-duben) navštívit Omán, konkrétně Salalah. Rozhoduji se jestli jet na vlastní pěst nebo jestli jet raději s cestovkou. Vůbec nevím jestli se v Salalahu dají sehnat jednoduše výlety jako třeba v Turecku. Nebo je lepší si zařídit fakultativní a jet přes CK. V případě, že máte nějakou osobní zkušenost, poraďte mi co vidět / co navštívit a kam třeba ze Salalahu jet. Děkuju

Odpovědi 2 odpovědi

fufa
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
fufa
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
fufa
před 4 lety
Ahoj my byli v lednu po druhe v Salale v hotelu Fanar je to uzasny resort pokazde jsme si pujcili auto a projeli jsme uzasna mista ktere jsem si nasel takze sice jsme nemeli vyklad ale videli jsme spoustu kranych mist v horach ,plazi i mest
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 2 lety
anonym
před 2 lety
@fufa ~ Dobrý den, jedeme letos přes vánoce do hotelu Fanar. Byli jsme tu před třemi lety, ale výlety jsme podnikali s cestovkou
Letos si chceme půjčit auto a chtěli bychom do hor. Máte nějaký dobrý tip prosím?

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů