Srí Lanka od 25 200 Kč
Zobrazit zájezdy

Nefunguje check status

Vloženo: 3. února 2020
Poslední příspěvek: 18. února 2020
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Misha21
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Misha21
Dobrý den, před necelými 14 dny jsem dělala vízum přes jejich stránky ETA, které jsou doporučeny i z vás na stránkách, ale nic mi nepřišlo a ani mi nefunguje odkaz check status. Poradíte prosím co s tím? Psala jsem jim i dva e-maily a zatím bez odpovědi. Děkuji Michaela Karlinová

Odpovědi 4 odpovědi

anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
anonym
před 4 lety
Dobrý den, jsem na tom stejně. odkaz check status nefunguje ( alespoň mě ) v prohlížeči chrome, v IE funguje a stav "approvid" jsem si vytiskl. Jiří
JASMINA2
nový člen nový člen /
JASMINA2
nový člen nový člen / před 4 lety
JASMINA2
před 4 lety
@Misha21 ~ Je možný, že jim to teď nějak blbne, jak měli do ledna ty víza zdarma. Zkuste to v jiném prohlížeči.
Laci
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Laci
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Laci
před 4 lety
dajte do si do googlu ETA Sri Lanka check status a tam vam da odkaz na tu stranku kde sa to da skontrolovat.
Ja som si tiez vybavoval viza a zial nemam stale ziadnu odpoved. asi si vytlacim len to z toho check status
Misha21
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Misha21
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Misha21
před 4 lety
Děkuji za rady. Vytiskla jsem pouze check status a věřím tomu, že jim to bude stačit.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů