Djerba od 6 990 Kč
Zobrazit zájezdy

Počasí na Djerbe v září

Vloženo: 7. února 2020
Poslední příspěvek: 24. září 2020
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 4 lety
DanaDianaNoymi
Dobrý den
Poprvé poletím na Djerbu v září,zajímalo by mě jaké je počasí v září výlety zda je nutné vízum strava na Djerbe.Mam All inclusive jedlík nejsem ale nemám ráda ostrou stravu Konkrétně budu v hotelu Magic hotel Djerba Mare.Znate jej někdo?

Odpovědi 6 odpovědí

Wincenzzo
stálý člen stálý člen /
Wincenzzo
stálý člen stálý člen / před 4 lety
Wincenzzo
před 4 lety
V zari na Djerbe velka horka, zazil jsem tam i 40stupnu pres den ve stinu, more bylo taky dost teple, pocasi bylo krasne celych14dnu, jidla v Hotelu vynikajici, velky vyber vseho.... I pres den spousta jidel v ram I all inclusive, vyborny tunisky alkohol, likery, sladke I silne, vyborna vina, pivo Celtia tocene a taky dobre, Tuniska jidla jsou vetsinou ostre jsi, ale v hotelech tam, stejne jako v Egyptskych letoviscich, prizpusobuji stravu evropskym turistum, je tam Hodne kuchyne stredomorska, vari tam skvele.... masa, prilohy, zakusky, plno ovoce, pokud jste byla v Egypte, tak je to podobne.... turisti tam byli nejvic Francouzu, Anglicani, holandani,vylety-nevim,jezdi se treba na krokodili farmu, plavba lodi okolo ostrova, navsteva synagogy, Ja byl jen ve meste Midoun, ale nestalo to za moc... v okoli Hotelu byly obchody, take supermarket, vizum tam nepotrebujete.... ale musite si vymenit jejich dinary, eura ani dolary tam nikde neberou!! Penize meni v urcite casy v hotelove recepci..... a nesmi se vyvazet ze zeme, na letisti opravdu namatkove prohlizeli penezenky, jeste nakonec-ten hotel, kam jedete neznam... tak o nem nic napsat nemuzu....
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 4 lety
DanaDianaNoymi
před 4 lety
@Wincenzzo ~ děkuji jste moc hodný . Miluji Egypt ten znám dokonale tak chci změnu ale jelikož vžd\ a všude létám sama , vše si raději trochu zjistím . Není třeba vízum jako v Egyptě ? Děkuji Dana
Wincenzzo
stálý člen stálý člen /
Wincenzzo
stálý člen stálý člen / před 4 lety
Wincenzzo
před 4 lety
Dobry den, vizum opravdu do Tuniska netreba, s tim horkem je to tak, ze ani v Egypte jsem nezazil v srpnu takove horko, jako v zari na Djerbe, bylo tam tehdy presne46stupnu ve stinu, trvalo to 4dny a to uz byla sila... ale je tam krasne, nadherne more s bilym jem ym piskem a pozvolnym vstupem bez kaminku... more ideal I na plavani, me se tam libilo
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 4 lety
DanaDianaNoymi
před 4 lety
@Wincenzzo ~ děkuji moc to ě velmi pomohlo jste laskav
anonym
nová členka nová členka /
anonym
nová členka nová členka / před 4 lety
anonym
před 4 lety
@DanaDianaNoymi ~ Já byla na Djerbě konec září krásné příjemné počasí na výletě jsme byli na Sahaře,ještě někde tam co se točily Hvězdné války i oběd byl v nádherném hotelu u Sahary.unavné,ale krásné vzpomínky.
Donna16
nový člen nový člen /
Donna16
nový člen nový člen / před 4 lety
Donna16
před 4 lety
@DanaDianaNoymi ~ v září je na Djerbě hezky. Nejsou již vysoké teploty, je příjemně. Koupat se samozřejmě dá v pohodě. Jen večery jsou vlahé. Vízum nepotřebujete už tak 20 let. V současné době ani žádný kod, jen se nemůžete vzdalovat z resortu a na výlety jen organizované. Ze stravy si můžete vybrat a je většinou i označeno, co je ostré. Nícméně Tunisko, ani Djerba, která je na služby lepší než pevnina, není Egypt. Tak mnoho neočekávejte.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů