Kypr od 10 805 Kč
Zobrazit zájezdy

Máte zkušenosti Kypr a internet? Wifi, datová SIM karta

Vloženo: 9. února 2020
Poslední příspěvek: 21. července 2022
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
petra0102
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
petra0102
Ahoj,
chystám se na Kypr. Kamarádka mi říkala, že tam měla často problém chytnout na mobilu 4G, někde šlo jen 3G a LTE. Podobně i wifi je tam prý dost pomalá v penzionech. Máte někdo zkušenosti? Je možné si tam třeba koupit nějakou kartu s daty?
Díky moc

Odpovědi 6 odpovědí

Arne1
legenda legenda /
Arne1
legenda legenda / před 4 lety
Arne1
před 4 lety
Mimochodem, LTE je to samé jako 4G.
Skrytý autor
Skrytý autor
před 4 lety
Skrytý autor
před 4 lety
Tento příspěvek byl skrytý administrátorem, protože porušoval pravidla webu.
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
anonym
před 4 lety
Hledám cestoporadce, hledám levné ubytování na Kypru. Jsem seniorka a ráda bych možná ještě v listopadu letěla díky levným letenkám tak na 10 dnů na Kypr. Prý je tam ještě pěkně, táhne mě moře a koupání. Poraďte, díky, Magdalena
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 3 lety
DanaDianaNoymi
před 3 lety
@anonym napsal(a):
Hledám cestoporadce, hledám levné ubytování na Kypru. Jsem seniorka a ráda bych možná ještě v listopadu letěla díky levným letenkám tak na 10 dnů na Kypr. Prý je tam ještě pěkně, táhne mě moře a koupání. Poraďte, díky, Magdalena
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 3 lety
DanaDianaNoymi
před 3 lety
@petra0102 ~ Dle mé kamarádky je na Kypru nádherně,ale problém s Wi-Fi je .
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před rokem
anonym
před rokem
@anonym ~ Dobrý den , byla jste na Kypru ? Hledám informace o možnosti nákupu nemovitosti - nemyslím tím drahý byt na pobřeží ale spíše něco ne vnitrozemí s možností trávit tam zimu, nikoliv pro obchod s realitami. Za info děkuji, Petr

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů