Polsko od 799 Kč
Zobrazit zájezdy

Zábavní parky v Polsku

Vloženo: 14. února 2020
Poslední příspěvek: 16. února 2020
stálá členka stálá členka /
Muffajzňa
stálá členka stálá členka / před 4 lety
Muffajzňa
Napiště , ve kterých zábavních parcích jste s dětmi v Polsku byli, zkušenosti a tak dále. Hodně se mluví o Energilandii, jsou tam ale určitě i hezké a levnější. piště, co jste viděli a zažili))))))

Odpovědi 7 odpovědí

Dáša
Administrátor Administrátor /
Dáša
Administrátor Administrátor / před 4 lety
Dáša
před 4 lety
@Muffajzňa ~ Energylandia je opravdu skvělá. Zaplatíte vstupné a můžete na jakoukoliv atrakci kolikrát chcete. Lepší jet určitě mimo víkendy a nejlépe i mimo prázdniny, pak nejsou ani žádné fronty. Skvělý pro rodiny s dětmi i pokud máte rádi adrenalin.
Adlerka
nový člen nový člen /
Adlerka
nový člen nový člen / před 4 lety
Adlerka
před 4 lety
@Muffajzňa ~ My jezdíme do Dziwnoweku. Je tam v okolí plno atrakcí (pirátská loď, muzeum voskových figurín, dinopark se zoo, velrybí park, pohádkový dům, dům otočený vzhůru nohama, mořská akvária, muzeum kamenů, dům hrůzy, lanový park, park miniatur a další.
20dkg_Gothaje
nový člen nový člen /
20dkg_Gothaje
nový člen nový člen / před 4 lety
20dkg_Gothaje
před 4 lety
@Muffajzňa ~ Park Inwald, park Ochaby a mně se moc líbilo Kolejkowo ve Wroclavi, ale já mam rád mašinky
Adriana
nový člen nový člen /
Adriana
nový člen nový člen / před 4 lety
Adriana
před 4 lety
@Muffajzňa ~ Jako na Energylandii nic nemá, co si budeme povídat. Pak se nám ještě moc líbil Minieuroland v Kladsku, ale to je park s miniaturama, ne vyloženě zábavní park. Kdyžtak mrkněte minieuroland.pl/ Ale je to blízko, cena v pohodě.
Muffajzňa
stálá členka stálá členka /
Muffajzňa
stálá členka stálá členka / před 4 lety
Muffajzňa
před 4 lety
Díky , vidím že volíte Energilandii, mě zajímají spíš ty ostatní, takže mě zaujalo Kolejkowo a Dzivnowek.. Ochaby znám, když tak piště další také a podobné. Prostě kde všude jste na zábavních místech v posku byli))
Muffajzňa
stálá členka stálá členka /
Muffajzňa
stálá členka stálá členka / před 4 lety
Muffajzňa
před 4 lety
@Muffajzňa ~ Prosím, byli jste někdo třeba v Park - Ogrodzieniec??? Jaké to tam ve skutečnosti je? Dá se tam zajet na jeden den z Krakowa? Stojí to zato? Byl tam někdo z Vás???
Muffajzňa
stálá členka stálá členka /
Muffajzňa
stálá členka stálá členka / před 4 lety
Muffajzňa
před 4 lety
Trochu dál od hranic je taky JuraPark Bałtów, neznám ho, nebyla jsem, Zajímaly by mě něčí zkušenosti, jak se líbilo dětem i dospělým?

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů