Sárvár od 3 699 Kč
Zobrazit zájezdy

Cesta autem do Sárváru - kudy?

Vloženo: 18. února 2020
Poslední příspěvek: 19. února 2020
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Nejkulaťoulinkatějšíkulililička
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Nejkulaťoulinkatějšíkulililička
Ahoj, jaká je nejlepší cesta autem do Sárváru? Co se vám osvědčilo? Je lepší jet Brno - Mikulov- Vídeň nebo Brno - Bratislava - Eisenstadt - Sopron - Sárvár? Jak dlouho to trvá přes tu Bratislavu, nebývá to ucpané kamiony?

Odpovědi 5 odpovědí

Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 4 lety
Sally
před 4 lety
Do Sarvaru jezdím přes Slovensko. Normálně do Blavy po dálnici, pak po M15 přes Rajku na M1 směr Mosonmagyárovár, resp. po dálnici kousek za a pak odbočím na Szombately. Nejedu přes Mošoň ale až za ním odbočím na M85 a posléze na M86 a pokračuji až k sjezdu na Sopron/Sarvar. Obětuji ty asi 3 stovky za maďarskou vignetu. Čas je pro mně důležitější.
Arne1
legenda legenda /
Arne1
legenda legenda / před 4 lety
Arne1
před 4 lety
Zapni si navigaci (Waze) a nech se vést.
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 4 lety
Sally
před 4 lety
@Arne1 ~ waze urcite nevybere osvedcenou trasu. A po zkusenosti s tuto navigaci uz nikdy.
Mam tuto cestu vyzkousenou mockrat
Arne1
legenda legenda /
Arne1
legenda legenda / před 4 lety
Arne1
před 4 lety
@Sally ~ Waze vybere trasu v daném okamžiku optimální. Máme asi odlišné zkušenosti.
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 4 lety
Sally
před 4 lety
@Arne1 ~ 2x me waze zavedl do optimalni kolony z toho jedna na hodinu a pul, a spousta znamych od nich jiz odesla. Radeji se ridim gps, dopravni zpravy a vlastni usudek a nikdy jsem nemel problem.
Ale zadna navigace mi nerekne, ktera cesta je pohodlnejsi a lepsi.
Ja mam zkusenosti s tou co jsem napsal, kamiony byly vzdy v pohode, tzn. nikdy zadne kolony a velke mnozstvi a do Sarvaru navigaci pouzivan jen pro pripad coby kdyby.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů