Bulharsko od 2 604 Kč
Zobrazit zájezdy

Jak je to se slunečníky v Bulharsku?

Vloženo: 8. června 2020
Poslední příspěvek: 17. října 2020
legenda legenda /
Arne1
legenda legenda / před 4 lety
Arne1
Viděl jsem teď nabídku jedné CK, že slunečníky jsou v ceně. Ale nikde nevidím (a to ani na fotkách) informace o lehátkách - to skutečně někde mají slunečníky bez lehátek ?

Odpovědi 7 odpovědí

lidas
věrná členka věrná členka /
lidas
věrná členka věrná členka / před 4 lety
lidas
před 4 lety
My jsme měli vždy napsáno u nabídky co se platí.zeptat se při objednávce.
Martin74
nový člen nový člen /
Martin74
nový člen nový člen / před 4 lety
Martin74
před 4 lety
Je to možné, viděl sem třeba pláže CK Alexandria, kde měli jen slunečníky. ALe většinou mívají i lehátka
anonym
nová členka nová členka /
anonym
nová členka nová členka / před 4 lety
anonym
před 4 lety
@Arne1 ~ Zdravím,v Chorvatsku jsem viděla lehátka i slunečníky,ale ne vždy v Itálii je běžný plážový servis 1 lehátko a 1 křeslo,slunečník čím blíž k moři tín dražší já v první linii jsem platila20eu na den Bibione a třeba v 5řadě už to bylo jenom 8eu na den v sezoně
Donna16
nový člen nový člen /
Donna16
nový člen nový člen / před 4 lety
Donna16
před 4 lety
@Arne1 ~ Co vím, tak v Bulharsku je plážový servis většinou za poplatek, ale je možné, že některá CK, která vlastní hotel, má pronajatou i pláž a třeba se platí jen za lehátka a slunečník je zdarma. V tomto případě mají zřejmě slunečníky pevně v zemi a někde poblíž v boudičce je beach boy, který lehátko pod vybraný slunečník přinese a klienta zkasíruje. Po odchodu klienta lehátko asi vydesinfikuje i když v BL asi ) a uklidí.
lidas
věrná členka věrná členka /
lidas
věrná členka věrná členka / před 4 lety
lidas
před 4 lety
@Donna16 ~ Před 3 léty jsme měli vše zdarma.Slunečník i deštník.Záleží od hotelu.Většinou je mezi 14-25 bgn
migro
stálá členka stálá členka /
migro
stálá členka stálá členka / před 4 lety
migro
před 4 lety
@Arne1 ~ lehátka a slunečníky stojí letos na SP 4 leva za kus v jiné destinaci je to zadarmo , jinde je to jen 2 leva letos je to kvuli koroně jinak na SP chtějí 10 leva za kus , můžete si zaplatit lehátko bez deštníku nebo jen deštník a ležíte na dece
Gustavo-Woltmann
nový člen nový člen /
Gustavo-Woltmann
nový člen nový člen / před 4 lety
Gustavo-Woltmann
před 4 lety
Na Slunečním pobřeží jsou například pláže rozdělené na veřejné a soukromé pro hotely. Na veřejných se nic neplatí, ale slunečníky tam nejsou. Když byste je chtěli, musíte si je doplatit, cca 3 leva na den. Nebo teda zvolit hotel se svou vlastní pláží a lehátky se slunečníkem
Gustavo Woltmann

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů