Korutany od 1 278 Kč
Zobrazit zájezdy

Korutany na kole, prosím o zkušenosti - cyklotrasy, cyklobusy atd.

Vloženo: 8. července 2020
Poslední příspěvek: 8. července 2020
nový člen nový člen /
Bred
nový člen nový člen / před 4 lety
Bred
Zdravim všechny, rozhodli jsme letos v létě pro Korutany. Máme zarezervované ubytování nedaleko Villachu a přemýšleli jsme, že by jsme si na kolech projeli korutanský jezerní okruh. Nevíte někdo zda máme šanci to projet za týden celé? I s tím samozřejmě, že bychom se rádi občas někde vykoupali část dne/prošli/poseděli. Zda se dá využít někde třeba cyklobus na částech a kde nejlépe? Nebo případě můžete doporučit nějaké jiné cyklotrasy/cyklostezky, které se vám líbily? Na kole jedeme do této oblasti poprvé a rozhodně chceme k jezerům.

Odpovědi 1 odpověď

Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 4 lety
Kristýna
před 4 lety
@Bred ~ Hezký den,
já jsem na kole objížděla v Korutanech především tři velká jezera - Ossiachersee, Millstattersee a Weissensee. Poslední dvě doporučuji určitě nevynechat vzhledem ke krásné okolní přírodě a parádnímu koupání v tyrkysově čisté vodě.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů