Bulharsko od 2 607 Kč
Zobrazit zájezdy

Cesta zpět autem přes Rumunsko a Maďarsko

Vloženo: 14. července 2020
Poslední příspěvek: 16. července 2020
stálý člen stálý člen /
Srnec
stálý člen stálý člen / před 4 lety
Srnec
Zdravím, nevíte někdo za jakých podmínek se mohu z Bulharska vrátit přes Rumunsko a Maďarsko, když Maďarsko teď tyto země zařadilo na oranžový seznam? Je to čerstvé a informacím trochu nerozumím. Díky

Odpovědi 6 odpovědí

Asterix
nový člen nový člen /
Asterix
nový člen nový člen / před 4 lety
Asterix
před 4 lety
@Srnec ~ Tranzit přes Maďarsko, Srbsko do Bulharska je možný tam i zpátky, po návratu se na nás žádné omezení nevztahuje, to znamená nemusíte mít test ani karanténu.
Srnec
stálý člen stálý člen /
Srnec
stálý člen stálý člen / před 4 lety
Srnec
před 4 lety
@Asterix ~ Ani nyní, když jsou Bulharsko, Rumunsko, Srbsko v Maďarsku na oranžovém seznamu? Uvádí se, že při cestě z těchto zemí musí být v Maďarsku testy a karanténa.
Lola
stálá členka stálá členka /
Lola
stálá členka stálá členka / před 4 lety
Lola
před 4 lety
@Srnec ~ pokud těma zemema projedete do 12 hodin čili běžný tranzit, tak nic nechtej
Martin74
nový člen nový člen /
Martin74
nový člen nový člen / před 4 lety
Martin74
před 4 lety
Tranzit je povolený, mrkni se na fórum najih.cz tam je diskuse věnovaná Bulharsku a cestám autem.
Jsou tam aktuální zkušenosti s cestou.
Srnec
stálý člen stálý člen /
Srnec
stálý člen stálý člen / před 4 lety
Srnec
před 4 lety
V Bulharsku budeme 2 týdny. Cestou zpět mám plánovaný nocleh v Rumunsku v Devě. Maďarsko bych projel jako tranzit a pak až domů. Tak doufám, že Maďaři nic chtít nebudou. Četl jsem, že v případě tranzitu se náš testy netýkají, jsme zatím pro Maďary zelená země. Tak snad to takto půjde. Vracím se 8.8.
Lola
stálá členka stálá členka /
Lola
stálá členka stálá členka / před 4 lety
Lola
před 4 lety
@Srnec ~ řešila jsem přímo s mzv, kde toto potvrdili, žádné testy ani karantena v případě tranzitu. Bude to ok. Preju hezkou dovolenou

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů