Marsa Alam od 6 390 Kč
Zobrazit zájezdy

Roční dítě a maximalni teplota v srpnu

Vloženo: 8. listopadu 2017
Poslední příspěvek: 21. června 2018
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 7 lety
anonym
Dobrý den, v srpnu jsme se s manžou a dcerkama chceme vydat do Marsa Alam. Jedna dcera ma 5, druhá rok. ikdy jsem v srpnu v Egyptě nebyla, v Marse jsem nebyla jestě nikdy. Takže se teď bojím, aby mi tak děti neshořely. Jaká je tam maximální teplota v srpnu? Fouka nebo pohoda? Jde mi o děti, my se osvěžíme na baru, ale ať mi tam nekolabuje malá.

Odpovědi 10 odpovědí

anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 7 lety
anonym
před 7 lety
MŮŽE TAM BÝT I PADESÁT STUPNŮ! FOUKÁ TAM DOCELA DOST ALE VELMI TEPLE. S DĚTMI BYCH NEJEZDILA URČITĚ NE.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 7 lety
anonym
před 7 lety
Dobrý den, srpen je pro Marsa Alam i pro celou oblast u Rudého moře dost horká destinace. S dětma to asi opravdu nebude nejlepší
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 7 lety
anonym
před 7 lety
Já bych se toho asi zas tak nebála. Ale je nutné dodržovat základní pravidla, být s dětmi neustále pod slunečníkem a přes poledne raděj v pokoji, klimatizovaném, ale ne moc, mazat je alespoň padesátkovým krémem, vybrat kvalitní pěti hvězdičkový hotel kde se nemusíte bát jídla a pití, pohlídat aby se děti nenapily nikdy kohoutkové vody.
My jsme to zvládli bez větších problémů, sice v září, ale taky bylo vedro. Doporučuji s sebou vzít malý nafukovací bazének do kufru abyste mohli dcerku svlažit pod slunečníkem a zabavili jí.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 7 lety
anonym
před 7 lety
Lucie,moc vám děkuji, ten bazének je úžasný nápad, který by mě opravdu nenapadl!! Jsem rada, že se ozval někdo s vlasními zkušenostmi. Já si zas říkám,že celkem dost cestuju a viděla jsem už i samotné maminky cestovat s ročním dítětem do opravdu horké destinace. Takže zas proč by to nešlo.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Mslím, že jet v srpnu do Egypta je šílené pro dospělé lidi a pro malé děti ještě horší. V srpnu se s dětmi jezdí do Bulharska apodobně. Egypt v listopadu a nebo v březnu. Celkově si myslím, že vést takto malé děti do takové země je šílené. Průjmy mají dospělí a je to problém s malými dětmi bych do této země nikdy nejela.
Elenka_Přibylová
nová členka nová členka /
Elenka_Přibylová
nová členka nová členka / před 6 lety
Elenka_Přibylová
před 6 lety
To se na mě paní nezlobte, ale tohle je vyloženě šílenost. Sama si myslím, že bych v tom horku měla problém a ještě do toho tahat roční dítě. Chápu, že chcete někam vycestovat i s dětmi, ale je přece tolik jiných destinací, kde byste mohla jet. Tohle není dovolená, ale utrpení a nedej bože, že dostanete všichni průjem. Mně se to stalo a to jsem dospělá osoba a můžu vám říct, že mi to pořádně otrávilo dovolenou. Být vámi, tak si to ještě rozmyslím. Co tam budete s takovým dítětem dělat, když onemocní? Uvědomujete si, co se všechno může stát? Já to nemyslím zle, jen mi připadá, že byste o tom měla víc přemýšlet.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
v srpnu je tam obrovský vedro mi byli v září a bylo tam přes 40 stupnu
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
tak dítě nebo dovolená? pořídit si díte a nepřizpůsobit tomu život a dál si vynucovat svoje manýry a výstřelky. holt vás čeká pár let bez exotiky. omlouvám se za upřímnost, ale roční mimčo tam netahejte
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
V ž á d n é m případě s malými dětmi v srpnu do Egypta. Bývá tam važedné teplo. Zažila jsem několikrát rodinku s maličkým dítětem, které stále plakalo, vedro je tam skutečně v srpnu vražedné. Pro děťátko to muselo být utrpení.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Dobrý den.
V srpnu s ročním dítětem je to hazard.
Vysoké teploty ve dne i v noci.
S takhle malým dítětem určitě počkejte několik let na takovouto destinaci.
My tam byli 11x procestovali jsme celý Egypt v různých obdobích, občas je tam opravdu vidět rodinu s malým plačícím dítětem.
Dítě trpí, neužije si to, ani vy ne a otrávíte tak dovolenou nejen sobě ale i ostatním hostům na hotelu.
Zvolte třeba Kanárské ostrovy, kde je mnohem lepší klima.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů