Bali od 8 144 Kč
Zobrazit zájezdy

Partacka pre mna(studentka VŠ) na 13 dni na Bali (prosím len ženy)

Vloženo: 29. prosince 2020
Poslední příspěvek: 29. prosince 2020
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Bali2021
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
Bali2021
Ahojte, našla som zajazd na BALI s odletom 11.1.2021. Cena je úplně top 24000kc, bohuzial nemám s kým letiet, priatel ma povinnosti, a vsetkych ostatnych kamosov mám v paroch, alebo nemaju cas, alebo nemaju peniaze na taketo veci a podobne..
Skusam to teda takto, hladam partacku s podobným životnym stylem a podobným zmyslom pre humor ako mám ja (lásku prejavujem jemnou šikanou, väčšinu toho čo poviem myslím ironicky, rada si zo seba robim humor, ale robim si ho aj z okolia - som vulgarna - ale stále som žena a nie buran z Vidlakova (aspoň myslím)
Ak mas v povahe sa urazit sa za každu ***, tak si rozumiet fakt nebudeme, hovorim vždy to co si myslím - a to aj v pripadoch kedy je ta pravda nelichotiva, takže ak sa ma spytas otazku typu ,,a nevyzeram v tom tucna?” - dostaneš moj názor, takže ak mas pocit, ze vyzeras ako tehotna, a chces pocut typické ,, ale nie zlatik, vyzeras úplně super, nechapem ako ta to napadlo” tak sa chod spytat niekoho ineho. 🦈🐋
Inak je so mnou vraj zabava a viem sa chovat dokonca aj seriózně, ked si to vyžaduje situacia.
Popri tom som vraj celkom fajn psychoterapeutka. Dokonca sa mi stává, ze sa ma ludia pytaju na moje odborné rady (a ked sa ich aj drzia, a nedoplnaju moje instrukce ich super napadmi, tak maju 80-90% úspěšnosť.) paradoxně dokazem dat dokopy vsetky životy, len moj nechavam na nahodu.
Nehladam niekoho kto je konzervativny, alebo musi za kazdu cenu vždy vyzerat před svojim okolím ako nieco viac, resp. zaobera sa hlavne tým, co si o nom myslia všetci naokolo. Keby som chcela ist s niekym takym, tak nemám problem najst parťáka, ale to radsej nepojdem, alebo pojdem ale sama.
Niečo malo o mne, som studentka VS mám 23 rokov, žijem v CR, živím sa fotomodelingom. Viac osobne pripadne do správ. Prosim píšte mi len ženy, (alebo gayovia, to beriem) nehľadám sponzora ani dovolenkový úlet.
Ps. V prípade, ze by to inak nešlo sa vieme dohodnúť, že si zaplatíš len časť dovolenky, na zvyšok poziciam a vrátiš mi to keď ti to situácia dovolí ( nie nechcem na nikom zarobiť, nechcem za to )
Ak ta to zaujalo, niesi brzda, vyzivas sa v sarkazmu, irónii a nenávidis zimu. A aj po docitani tohto slohu si myslíš, že by sme si mohli rozumieť, napis mi na mail [Skrytý e-mail - kontaktujte soukromou zprávou na detailu uživatele]

Odpovědi 0 odpovědí

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů