Řecko od 2 659 Kč
Zobrazit zájezdy

Kam se chystate na dovolenou v roce 2021?

Vloženo: 15. března 2021
Poslední příspěvek: 19. dubna 2021
legenda legenda /
kompersor4
legenda legenda / před 3 lety
kompersor4
Mame v plane pre leto 2021, navstivit Grecko vlastnym autom nie prvy krat
www.recko.name/fotografie.php…
Aky sa tu najdu cestovatelia autom, mozme sa pripojit ku spolocnej ceste k moru? Neodmietneme pre rok 2021 akukolvek europsku destinaciu. Poradite? Ponuknete?

Odpovědi 57 odpovědí

vinhifi
stálý člen stálý člen /
vinhifi
stálý člen stálý člen / před 3 lety
vinhifi
před 3 lety
@Sally ~ no uvidím, taky se za rok nemusím dohodnout a bude se muset hledat něco nového. Ale Peloponés by patřil mezi favority
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 3 lety
Sally
před 3 lety
@vinhifi ~ já mám z loňska plánovanou Itálii - okruh a letos ještě nebudu riskovat. Raději právě něco kratšího a blíž a snad v klidu.
vinhifi
stálý člen stálý člen /
vinhifi
stálý člen stálý člen / před 3 lety
vinhifi
před 3 lety
@Sally ~ pokud mohu doporučit tak Portugalsko, autem úžasné dobrodružství. Zpět až na Gibraltar v roce 2019
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 3 lety
Sally
před 3 lety
@vinhifi ~ na Gibraltaru jsme byli 2012. Tyden Katalansko a tyden Andalusie s vyletem na Gibraltar
vinhifi
stálý člen stálý člen /
vinhifi
stálý člen stálý člen / před 3 lety
vinhifi
před 3 lety
@Sally ~ my jen projížděli, navštívili jsme Cadiz, Trafalgar, Tarifu, Gibraltar, granadu a Barcelonu. Z Portugalska celé od severu k jihu. Porto a okolí Lisabon a okolí a Algarve oz východu na západ
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 3 lety
DanaDianaNoymi
před 3 lety
@kompersor4 ~ Já byla v Řecku dvakrát a fakt nemusím ,každý má rád něco jiného a jelikož létám sama dát cestovce za týden přes dvacet tisíc a plus příplatek za neobsazené lůžko nemusím .To jdou lepsi Dominikány za 15 dní s příplatkem a All inclusive hotel 4 hvězdičky na pláži za 30 tisíc
vinhifi
stálý člen stálý člen /
vinhifi
stálý člen stálý člen / před 3 lety
vinhifi
před 3 lety
@DanaDianaNoymi ~ ano to tak je. každý máme jiné priority. my jezdíme ve dvou a 17 dni Řecka vychází na 40 -45 tis
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 3 lety
Sally
před 3 lety
@vinhifi ~ to je suma, kterou po nás chtěli vloni Slovinci za 8 dní s vlastní dopravou. Nevím jak řecké hotely, ale Kréta all nás dva vyšla asi na 12 na týden, Thassos byl taky za pusu, Kos taky a pevninu a Lefkadu jsme dělali autem. A nepočítám to, maximálně dopravu, protože to se dělíme s kamošem.
vinhifi
stálý člen stálý člen /
vinhifi
stálý člen stálý člen / před 3 lety
vinhifi
před 3 lety
@Sally ~ tohle je od A až do Z, včetně toho co jsme přivezli, mýto , benzin atd a dokonce i PCR testy
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 3 lety
Sally
před 3 lety
@vinhifi ~ no právě, proto za mě Řecko je finančně tak akorát. Zatím nejdražší, kam jsme chtěli jet tak byly dovolené v ČR
vinhifi
stálý člen stálý člen /
vinhifi
stálý člen stálý člen / před 3 lety
vinhifi
před 3 lety
drahá je Anglie Holandsko, Dansko
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 3 lety
Sally
před 3 lety
@vinhifi ~ to asi jo. My byli ve Skotsku a je to fakt. A navíc takoví studení lidi i architektura. Víc nás baví jih
vinhifi
stálý člen stálý člen /
vinhifi
stálý člen stálý člen / před 3 lety
vinhifi
před 3 lety
@Sally ~ jojo s tím se da souhlasit libi se mě ale architektura v Francii a i na pyrenejském poloostrově. Francie je fantastická svou historii i uměním
kompersor4
legenda legenda /
kompersor4
legenda legenda / před 3 lety
kompersor4
před 3 lety
@vinhifi napsal(a):
@Sally ~ my jen projížděli, navštívili jsme Cadiz, Trafalgar, Tarifu, Gibraltar, granadu a Barcelonu. Z Portugalska celé od severu k jihu. Porto a okolí Lisabon a okolí a Algarve oz východu na západ
Zaujalo ma Tvoje pisanie o Portugalsku...No, mam z toho chrobaka v hlave.Mozes zavesit do fotogalerie zopar obrazkov z Tvojho Portugalska?
kompersor4
legenda legenda /
kompersor4
legenda legenda / před 3 lety
kompersor4
před 3 lety
@DanaDianaNoymi ~ suhlasim, kazdy cestuje tam kde chce. Pretoze ani neviem ci individualne cestovanie vyjde drahsie alebo lacnejsie ako trebars last minute s CK. Viem porovnat len to, ze trebars v CRO alebo na SK sme individualne minuli viac penazi ako po vlastnej ose v Grecku alebo na Cypre. Pre mna je vsak dolezity cestovatelsky pocit neviazanosti...Pretoze si robime fakultativne vylety v danej destinacii kedy chceme, kde chceme a byvame tam kde sa nam paci po predoslej obhliadke. Teda pocas zahranicneho pobytu nie sme viazani na jedno pobytove miesto v danej destinacii...
vinhifi
stálý člen stálý člen /
vinhifi
stálý člen stálý člen / před 3 lety
vinhifi
před 3 lety
@kompersor4 ~ tak neco jsem tam snad nahral
vinhifi
stálý člen stálý člen /
vinhifi
stálý člen stálý člen / před 3 lety
vinhifi
před 3 lety
Chrobák v Hlavě je správně je to daleko a jen málokdo tam člověk zajede. . Portugalsko bylo světová velmoc takže památek je tam fůra. a příroda taky super. 9 dni je hrozně málo autem se toho da stihnout hodně, stejně fascinující bude vnitrozemí Španělska.
V minulých 16 dnech jsem s Fabii jel do Portugalska autem. Trasa Karlsruhe, Bordeaux Porto Lisabon Algarve, Gibraltar Granada, Barcelona, Besancon a ČR.navštíveny Braga, Guimaraes, Ciombra Batalha , Tomar, Cascais Cabo da Roca Sintra. Evora Beja . Algarve projeto skoro po cele délce i i kousek na sever
bytovaní bylo celkem 9 ( 15 nocí)
karlsruhe
bordeaux
porto 3 X
lisboa 3 x
Alvor 3 x
tarifa (E)
granada
barcelona
besancon
celkem tuším 743 e
mýto odhad 350 E
km bylo 7500 spotřeba odhad 5,5 l
celkem za 16 dní 58 tis Kč ( dva lide)
kompersor4
legenda legenda /
kompersor4
legenda legenda / před 3 lety
kompersor4
před 3 lety
@vinhifi ~ dobre obrazky, mne sa pacia...No, snad sa tam niekedy dostanem. Mojim snom je raz v zivote zrobit vypravu Maroko autom. Tak Portugalsko jednoducho cestou vynechat by bol hriech.
vinhifi
stálý člen stálý člen /
vinhifi
stálý člen stálý člen / před 3 lety
vinhifi
před 3 lety
@kompersor4 ~ od Maroka jsme byli 14 km. Je tam i trajekt. I když se to nezdá tak je to velká země. Že severu na jih 600 km. Ty fotky byl rychlý výběr.
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 3 lety
DanaDianaNoymi
před 3 lety
@kompersor4 ~ Já létám všude samá ,vím že přes cestovní kancelář to vyjde dráž,ale na vlastní pěst se bojím ,neumím anglicky .Pak si jezdím po památkách s místními Projela jsem svět sama ,přítel nerad cestuje a boji se létání a tak se raději váží odletem na Cestovní kancelář.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů