Portugalsko od 12 619 Kč
Zobrazit zájezdy

spolucestující

Vloženo: 27. července 2021
Poslední příspěvek: 21. září 2021
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
CHrpap
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
CHrpap
Dobrý den, jmenuji se Pavel, poptávám spolucestující ,spíše ženu sportovněji založenou, chci letět září na Madeiru ,jsou tam krásné kopce. Mám to jako odměnu po B7 ultra 100km (doufám tedy že úspěšně dokončím ), méně než resort 4 hvězdy neberu, all inclusive je jasné, zatím nevím přesný termín mám tam ještě nějaké závody v běhu, jelikož tam není už moc veliký rozdíl v ceně za jedno nebo za dva, tak bych raději letěl ve dvou. Zájezd celý uhradím, chtěl bych tam oblast projít a částečně proběhnout, běh budu provozovat klidně sám , udělat výlety ve dvou by prostě bylo asi veselejší , můj věk je 44 let, bydlím Praha Hostivař. Hodně chodím běhat například Vaše liga, Braník.

Odpovědi 5 odpovědí

DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 3 lety
DanaDianaNoymi
před 3 lety
12 Zdravím , chtěla bych v lednu do exotiky , letěl by někdo též? Minimálně 12 dní .Hotel s all incusive . Madagaskar, Maledivy, Dominikánská republika , jen ne Zanzibar tam se mi nelíbilo .
Dana
kompersor4
legenda legenda /
kompersor4
legenda legenda / před 3 lety
kompersor4
před 3 lety
@DanaDianaNoymi ~ Vysoko rubes...Nestacil by aj takyto vylet www.ryanair.com/sk/en/trip…
teraz na jesen
anonym
stálý člen stálý člen /
anonym
stálý člen stálý člen / před 3 lety
anonym
před 3 lety
@CHrpap ~ Dobrý den Pavle,krásná nabídka, jsem žena sport. postavy,mám ráda pohyb i odpočinek,vše v osobní komunikaci
cestovatel3
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
cestovatel3
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
cestovatel3
před 3 lety
@DanaDianaNoymi ~
Ahoj,
o tyto destinace bych m zajem. Ozvi se.
Zdenek
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 3 lety
DanaDianaNoymi
před 3 lety
@kompersor4 ~ ne nestačilo ,Malta nebyla nikdy má touha v zimě vždy pravou exotiku , Dominikánská republika, Zanzibar, Keňa,Mexiko,Srí Lanka a Bali už znám ,má touha je Madagaskar ,či Omán .

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů