Hurghada od 8 890 Kč
Zobrazit zájezdy

Poprvé do Egypta

Vloženo: 30. srpna 2021
Poslední příspěvek: 7. září 2021
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Jessynka
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
Jessynka
Dobrý den, prosím o rady a informace k pobytu v epyptské Hurgadě.
Vše jsem zde přečetla, avšak stále nevím zda má pravdu má známá, která tvrdí, že musí každého uplatnit čokoládou Milka nebo Studentská pečeť, aby..., dostala lepší pokoj, číšníkům, barmanům, uklízečkám....
Je to pravda, také tam vozíte půl kufru čokolád a bonbónů?
Jak je to s bakšiši? Kde, kolik.
Děkujeme za info a přeji hezký den

Odpovědi 4 odpovědi

Mirdax
stálý člen stálý člen /
Mirdax
stálý člen stálý člen / před 3 lety
Mirdax
před 3 lety
Nevím, že by po nás někdo chtěl čokoládu apod. to vůbec nevozíme. Nejlépe je si nechat na recepci rozměnit, abyste měla jednoeura a jednodolarovky. Dolar nebo euro jsme nechávali na posteli za úklid, občas barmanovi u vašeho oblíbeného baru nebo nosiči kufrů, ale nedáváme zas každý den, aby to nebrali jako samozřejmost. Při ubytování dáváme do pasu 10 - 20 EUR/dolarů, většinou je pak ubytování rychlejší a možná i lepší pokoj, ale rozhodně to neplatí všude, co rezort, to jiná pravidla, už se nám i stalo, že nám peníze vložené do pasu vrátili, jinde zas peníze nefungovaly a stejně jsme čekali.
Když budete někde platit nebo si rozměňovat, nejdřív si peníze vemte, potom teprve dejte protihodnotu, nebo alespoň hned přepočítejte, skoro vždy se vás snaží ošidit, že vám třeba za desetidolarovku vrátí jen 9.
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 3 lety
DanaDianaNoymi
před 3 lety
@Jessynka ~ v žádném případě čokoládu ,oni berou baksis to ano ale dolary nebo euro ,dávám na recepci 5 dolarů a pokoj dle přání mám .
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 3 lety
Sally
před 3 lety
@DanaDianaNoymi ~ krásný článek v Překvapení
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 3 lety
DanaDianaNoymi
před 3 lety
@Sally ~ Děkuji ano to jsem já a zítra mám vystoupení s hercem Čenským a Dejdarem v Praze v Hotelu Ambassador . Velká pocta pro mě díky tomu všemu .

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů