Playa del Carmen od 42 490 Kč
Zobrazit zájezdy

srpen 2023

Vloženo: 4. února 2023
Poslední příspěvek: 16. února 2023
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před rokem
anonym
Dobrý den plánuji dovolenou v Mexiku v srpnu letošního roku ,bohužel jiný měsíc nemohu .Vím ,že je tam období deštů a že se tam v srpnu moc nedoporučuje jezdit.Zajímá mě pouze jak jsou deště intenzivní .Pokud by pršelo hodinu nebo dvě denně tak nám to nevadí ,horší by bylo kdyby pršelo od rána do večera každý den.Tak právě nevím jak to tam s tím deštěm je.Děkuji za radu.

Odpovědi 13 odpovědí

DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před rokem
DanaDianaNoymi
před rokem
Bohužel ano , období silných deštů , nedoporučuji , jinak je Mexiko úžasné ale jindy
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před rokem
anonym
před rokem
@DanaDianaNoyDěkuji ,bohužel jindy nemohu ,poněvadž se mnou jezdí a ráda by jela i letos moje 16 letá neteř ,která studuje a kvůli náročnému učení si nemůže dovolit jet jiné měsíce než o prázdninách.Kdybych jel sám tak je to něco jiného.Každopádně vám strašně moc děkuji za odpověd .Mějte se hezky .
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před rokem
DanaDianaNoymi
před rokem
@anonym ~ I vy se mějte hezky , je to škoda, Mexiko je úžasné a ty památky .Ale na rovinu mě zrazovali od cesty na Dominikány v květnu , že je období deštů, riskla jsem to a jen v noci silná bouřka a jinak super . Mexiko je tak nádherné , já bych to riskla
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před rokem
anonym
před rokem
@DanaDianaNoymi ~ Děkuji jste moc hodná ,jenže ono je to složité ,dáte kolem 80000kč za Mexiko a pak vám to tam proprší a budeme zklamaní oba .Kdybych jel sám tak třeba risknu ty penízky sám za sebe ale za oba to riskovat už by bylo moc .Třeba už se mnou příští rok neteř nepojede tak bych jel do toho Mexika jindy mimo prázdniny.My už jsme si vybrali na srpen Kapverdy což si myslím ,že není špatná volba.Nic no mějte se moc fajn a moc děkuji za Vaše odpovědi.
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před rokem
DanaDianaNoymi
před rokem
@anonym ~ Ano Kapverdy je skvělá volba , jen je trochu větrno , ale krásné pláže , To je super . No já byla v Mexiku v prosinci a úžasné počasí , létám všude sama a nebojím se , nemám s kým , vlastně je to celkem nákladný koníček. Mexiko ale stále doporučuji , mnoho památek , po cestách Mayů ....atd.....
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před rokem
anonym
před rokem
@DanaDianaNoymi ~ zdravím Vás ,děkuji za odpovědi ,no já se dal na cestování teprve před 2 lety ,zatím máme dvě destinace za sebou s neteří a to Maledivy a loni v srpnu Zanzibar.Maledivy úchvatné ,cítili jsme se jako na jiné planetě ,něco neuvěřitelného ,Vůbec se nám nechtělo domů ,neteř měla slzy v očích při odjezdu ,poněvadž nikdy nic takového neviděla.Hotová pohádka.Zanzibar také nádherný ,jen náš štvali ti otravní prodejci na pláži ,člověk se bál jít i vykoupat do moře ,hned byli u zadku a dotěrní.To kazí celému Zanzibaru tu jeho krásu.Ale jinak také super.Letos jsme měli v plánu ten Karibik ale kvůli těm deštům se bojíme ,tak vezmem ty Kapverdy letos,tak uvidíme.Ono se neteři už stejně někam moc daleko nechce ,ty cesty nad 9 hodin v letadle ji psychicky hrozně unavují tak ty Kapverdy že by ještě zvládla .Uvidím jestli se mnou pojede ještě příští rok Plánovali jsme letos do Keni na Diani ale Kena je letos nějaké moc drahá už pro nás oba.Tak jsme vybrali letos ty Kapverdy ,ty jsou celkem cenově dostupné pro mě a ještě na 13 dní a 12 nocí,což je parádní.Nic no děkuji za Vaše odpovědi ,mějte se fajn a užívejte exotiky.Zdraví Luboš.
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před rokem
DanaDianaNoymi
před rokem
@anonym ~ v Kení jsem byla a na Safari , to přímo uchvátí , spala jsem v Safari . I v Keňi jsou dotěrní venku na ulicích . V létě letím dvakrát do Egypta , moc ho mám ráda hlavně čisté moře , kde si nejlépe zaplavu . V červnu sama a v srpnu se synem a vnoučaty . Snacha též muže jen v srpnu . Jaký ostrov máte na Kapverdách . Hezký den Dana
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před rokem
anonym
před rokem
Zdravím p.Dano ,na Kapverdách jedeme na Boa Vistu konkrétně Resort Royal Horizons.Letíme 11.srpna z Prahy na 12 nocí s all inclusive.Tak uvidíme ,snad budeme spokojení.Kdyby nejela z nějakého důvodu neteř tak já bych jel určitě jinam ,ne z důvodu že by se mi Kapverdy nelíbili ,to určitě ne ale lákají mě jiné destinace ,jako ten Karibik ,nebo třeba Thajsko ,klidně bych jel rád znovu i na Maledivy i Bali bych chtěl jednou zkusit .Samozřejmě mým velkým snem je např.Bora Bora na Tahiti ,Barbados nebo Aruba ale to už je mimo moje finanční možnosti ,to už asi zůstane opravdu jenom mým snem.To bych musel vyhrát ve sportce.Vidím ,že také hodně cestujete a to je dobře .Nic p.Dano ,užijte si Egypt ,přeji Vám to at to vyjde a mějte se moc fajn .Zdraví Luboš.
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před rokem
DanaDianaNoymi
před rokem
@anonym ~ Hezký den no tyto destinace jsou také mým snem , ale zůstanou jen snem.Maledivy musí být nádherné , nemohu , jsou drahé příplatky za neobsazené lůžko . Toužím po hodně zemích , které si nemohu dovolit díky příplatkům .Chtěla jsem místo Ománu Madagaskar to je můj sen , do konce roku byli i přímé lety , má jej jen Čedok , nikdo jiný . Ale to nechám na zimu , pokud budou přímé lety. Levné 16 dní zrovna není ale týden je málo , to nikdy nelétám . Navíc srpen jsem zaplatila synům a vnoučatům ten Egypt , pozvala jsem se , jsou mladí a v dnešní době moc peněz nemají . No uvidíme co bude . Jen vím , že zítra jdu do nemocnice na operaci ramene , jenže pak fixace , lázně a rehabky a pomalu bude červen . Ten ostrov je fajn ten jste vybral dobře . Krásný den Dana
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před rokem
Sally
před rokem
@DanaDianaNoymi ~ tak ať to dobře dopadne a zase vyrazíš
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před rokem
DanaDianaNoymi
před rokem
@Sally ~ ahoj už jsem doma a ok a ty? v červnu Egypt
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před rokem
Sally
před rokem
@DanaDianaNoymi ~ ahoj, jestě minimálně týden na rehabilitaci. Ale už to celkem jde. My v květnu do Zalakarose do termálů, v létě někam do tepla k moři a v září termály Bogács a okolí. no a dfc. posledního srpna natrvalo do penze.
Tak ať nám vše vychází
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před rokem
DanaDianaNoymi
před rokem
@Sally ~ dík já ti přeji totéž a těsím se na krásné tvé fotky .Dana

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů