Omán od 23 189 Kč
Zobrazit zájezdy

Omán - základní informace, měna, bankomaty, datová SIM

Vloženo: 30. listopadu 2023
Poslední příspěvek: 30. prosince 2023
legenda legenda /
Arne1
legenda legenda / před 5 měsíci
Arne1
Je tu prázdno - jako kdyby tam nikdo ještě nebyl...
Potřeboval bych takové ty základní informace - měna (zda mám kupovat dolary) nebo zda budou stačit bankomaty, jak s daty v telefonu a počítači, a tak podobně.

Odpovědi 5 odpovědí

DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 4 měsíci
DanaDianaNoymi
před 4 měsíci
V Ománu jsem byla , dolary si vemte na hotelu jsem měla wifi zdarma není dobré platit kartou příplatek , pokud chcete na letišti prodávají sim karty . Jinak Omán je pohádková země nádherná jen doporučuji
Arne1
legenda legenda /
Arne1
legenda legenda / před 4 měsíci
Arne1
před 4 měsíci
@DanaDianaNoymi ~ já tady teď jsem. Příplatek za platbu kartou jsem zatím neviděl, ale platba EUR/USD je s příplatkem 10-20%. WiFi v hotelu je hodně mizerná.
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 4 měsíci
DanaDianaNoymi
před 4 měsíci
@Arne1 ~ záleží na hotelu já měla dobrou wifi všude , užívwjtw Omán je pohádkový já se vrátila z Madagaskaru byl úžasný , v které oblasti jste ?
Arne1
legenda legenda /
Arne1
legenda legenda / před 4 měsíci
Arne1
před 4 měsíci
Ta WiFi - Millennium
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 4 měsíci
DanaDianaNoymi
před 4 měsíci
já byla v Milenium a v pohodě i na pláži na pokoji to mě mrzí užívejte tiše závidím

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů