Vodice od 2 883 Kč
Zobrazit zájezdy

Přes Bratislavu nebo Vídeň ?

Vloženo: 1. května 2018
Poslední příspěvek: 1. července 2021
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
mario
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 6 lety
mario
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat co by Vám přišlo lepší. Vyjíždím z Havl. Brodu do Vodice v Chorvatsku BUD:
1)Havl.brod-brno-bratislava-Csorna – Szombathély – Letenye – Záhřeb – Vodice nebo
2)Havl. brod-znojmo- vídeň- Ilz – Bad Radkesburg – Ljutomer – Ormož – Varaždin – Záhřeb – Vodice
Na tomto odkazu bajerovi.cz/cesta-autem… vychází lépe cesta 1. co si o tom myslíte vy? a poradíte mi co se všude kde platí? Jedeme s přítelkyní poprvé autem do Chorvatska, tak Vám předem děkuji za rady.

Odpovědi 136 odpovědí

anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Dobrý den, na trase se platí jen dálniční známy a mýtné, žádně placené tunely ani nic takového tam není. Jen bych taky asi přes Bratislavu, je to trochu pomalejší, ale zase něco ušetříte na známkách. A ve Vídni je to bývá nervy.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Co jet sice dražší o 13 eur na tunelech ale H.Brod- Pelhřimov-Třeboň Linz _Gradz a dál velmi pohodlené a kratší jak km tak časově.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Tak to mi Google třeba píše o 20 km delší a o hodinu časově také delší. Jezdím z Hradce tak to mám podobné jako Mario. Vy jste to přes ten Linec zkoušel?
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Přes Vídeň a pak Maribor je to o 23 Km kratší, ale o dost díky Slovinsku dražší! Jezdím cca 3 x ročně na Murtér a protože je v Maďarsku otevřená nová dálnice, tak před Györem doprava na Szombathely a né až na konec dálnice, ale na Sarvár a pak po hlavních se trošku člověk probere směrem na Nagykanizsa přes Zalaegerszeg najet na dálnici na přechod Letenie (pozor nééé na Lendava), je tato cesta stokrát lepší. Dálniční nálepky na Slovensko a Maďarsko koupíš na internetu (popřípadě na hranici) a Slovinci se se svím kouskem dálnice 30-ti € za poplatek , můžou jít vycpat.
mario
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
mario
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 6 lety
mario
před 6 lety
Takže si myslíte, že bude lepší ta 1) akorát místo Csorna na Vídeň?
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Já bych volil tu trasu přes Maďary cesty jsou tam nyní velmi slušné,jezdím Bratislava,Szombately,na Letenye a pokračuji Zagreb směr Split,ve vašem případě bych sjel z dálnice v Cista Mala a pak na Vodice. Jen pozor,maďaři už vloni zpoplatnili některé úseky např. od Rajky a dost kontrolují viněty,já měl kontrolu cca po jednom km za Rajkou. Vodice je pěkné,živé letovisko se spoustou vyžití a s možností výletů např. na vodopády Krka.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Praha,Bratislava,Szombathely,Letenye,Záhřeb, Makarska
mario
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
mario
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 6 lety
mario
před 6 lety
Mohl bych Vás ještě poprosit, kde se co platí neboli kde by bylo lepší co zaplatit?
Jasně, že Českou dálniční mám, Slovenskou a Maďarskou koupím taky ale to další?
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Dobrý den.
Do Chorvatska jezdím už 10 let a vždy přes HU,je to bez poplatku a poslední dva roky to mám projeté za 2.5 hod celé HU.
Akorát nejedu na Lenti ale na Lendavu kde to projedu městem mimo dálnici a jsem cca za 15 min na hraničním přechodu
Mursko do HR.V Čakoveci se napojím na dálnici do Záhřebu pokračuju na Karlovač a tam sjedu na Plitvické jezera opět bez polatku na Gračac potom na Biograd na Moru a po pobřeží do Viodic.Poplatky za dálnici v HR mě příjdou na 100 kuna(350,-kč)
mario
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
mario
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 6 lety
mario
před 6 lety
Dobrý den,
Děkuji za informace.
Takže říkáte touto cestou?
Havl.brod-brno-bratislava-Csorna – Szombathély –Lendava-Mursko-Záhřeb-Karlovač-Plitvické jezera-Gračac-Biograd na Moru-Vodice
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Přesně tak jak píšete,mě se to osvědčilo a jsem spokojen já,manželka a peněženka.
Chmelík
mario
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
mario
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 6 lety
mario
před 6 lety
Ale od Biogradu na Moru se jede skoro u pláže ne? Tam musí chodit hodně lidí? Nebylo by tím pádem lepší to vzít od Gračacu na Medvida - Devrske - Čista Mala - Vodice?
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Dobrý den.
Právě že tam nechodí nikdo.Přijedete do Biogradu z vrchu po 503 silnici a na křižovatce se dáte do leva na silnici Jadranská Magistrala směr Pakoštane Drage Pirovac Vodice.Pláže od této silnice jsou dost daleko a turisti tam nejsou.Vůbec nemusíte mít obavy z toho že by jste se někde zasekal.Do Vodic přijedete z toho Biogradu cca za 40 min.
Chmelík
mario
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
mario
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 6 lety
mario
před 6 lety
Ještě jednou děkuji Kolář
PetraŠmahová
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
PetraŠmahová
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 6 lety
PetraŠmahová
před 6 lety
Dobrý den, můžete mi prosím upřesnit, kudy jezdíte na přechod Letenye? Je to přes Sárvár - Sumeg - Zalaegerszeg a odtud po E65 na dálnici? Moc díky. Petra
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Dobrý den.
Já tak dolu na ten přechod Letenye nejezdím.
Používám přechod Mursko to je za Lendavou a od tam tud jezdím na Varaždin a dál po dálnici na Zahřeb.
Chmelík.
PetraŠmahová
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
PetraŠmahová
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 6 lety
PetraŠmahová
před 6 lety
Libor Chmelík:
A ten kousek přes Slovinsko se neplatí? Díky. Petra
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Dobrý den.
Ne neplatí,jedu přes město a vyjedu skoro u přechodu Mursko
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Pošlete svoji email adresu a pošlu Vám přesně kudy jet přes to město,je to jednoduché a rychlé.
Chmelík
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Pane Chmelík, prosím pošlete to i mě. Děkuji patockara@seznam.cz

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů