Řecko od 2 679 Kč
Zobrazit zájezdy

Levně letecky do Řecka

Vloženo: 12. května 2018
Poslední příspěvek: 11. března 2019
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
Dobrý den,chci se zeptat jak se nejčastěji dostáváte do řecka? Autem či letadlem? Máme v řecku příbuzné, chystáme se tam jako čtyřčlenná rodina letět, ale spoje bratislava - soluň, vychází min. na 20 tisíc. Máte někdo zkušenost s nějakou leteckou společností, která nevyjde tak draho? Děkuji za všechny rady a triky, jsem už bezradná. Hezký večer přeji

Odpovědi 12 odpovědí

anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Zkuste prohlédnout spoje z Katowic, Krakowa, nebo Vratislavi. Do Athén to vyjde o prázdninách jen kolem 2 000 za zpáteční letenku, Soluň bude asi dražší. Nejlepší ceny má nejspíše Ryanair.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Dobrý den,
rozhodně se nebojte cesty autem. My jezdíme každý rok, letos jedeme 2x se třemi dětmi. Cenově rozhodně nejlevnější, nehledě k tomu, že máte auto a můžete si kamkoliv vyjet na výlet či prázdné pláže v okolí!
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Mám také příbuzné v Řecku.Nejlevnější chart do Soluně ( z Prahy) je s CK Greece Tours - letos za 7 200 Kč /zpáteční letenka.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Jedině autem, jezdíme od roku 2002.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Autem je nejlepší cesta : do Itálie a potom trajektem do Řecka. potom je to přes pevninu jen kousek do Soluně. - je to nejrychlejší ,nejpohodlnější a nejlevnější . zZČR do Řecka ,přes Jugoše ,může jet jen Čech !!!
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
JB: Na to jste přišel kde?
Do Bari nebo Brindisi, odkud jezdí většina trajektů, je to dál než do Soluně, plus musíte připočítat čas na trajektu, cenu a ještě tu cestu potom do Soluně.
Do Ancony je to sice blíž, ale když připočítáš zase těch víc než 300 km Řeckem, seš na tom opět stejně a zas plus čas a cena za trajekt.
Není to ani nejrychlejší, ani nejpohodlnější a ani nejlevnější, lepší je jet normálně autem!
Souhlasím ale s tím, že je super to auto v Řecku mít, stihnete toho mnohem víc a šetříte cenné minuty dovolené
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Jezdím do Řecka od r.1992( každý rok ) Veškeré způsoby cestování mám zjištěné,propočítané a mám tam příbuzné ( provdanou neteř) a spoustu známých. Mnoho Řeků , kteří pracují( žijí ) v Německu tak to má ,za ty léta ( věřte tomu ) také perfektně zmapované a vyzkoušené. Autem jezdí zásadně cestou přes Itálii , trajekt ( cena "za facku" , min. čekání - odjezdy si najdete na Internetu ,místo je možno i objednat předem) do Soluně. ( Nevím ,kde jste vzal těch 300 km ??? ;mj. každý den jezdí z Itálie na řecké ostrovy trajekty ( největší jezdí na Rhodos).Jenom Češi neznají ty fígly.
Pozn. Vloni z Kavaly trajektem na Thassos - 6 Euro.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
REZERVUJTE SI LODNÍ LÍSTKY VČAS
Důležitá je včasná rezervace lodních lístků do Řecka a na řecké ostrovy, v sezóně především od poloviny července do poloviny srpna, bývají trajekty vyprodány. Ceny lodních lístků jsou stanovovány dle vytíženosti trajektů, v některých případech může jeden den navíc lístek zlevnit. Doporučujeme koupit i zpátečního lístek, v některých případech bývá poskytována až 50% sleva na přepravu automobilu. Informujte se na zvláštní výhodné nabídky jednotlivých společností, např. pro rodiny s dětmi apod. Lodní společnosti nabízejí i dětské slevy, děti do 2 let za přepravu neplatí a děti od 2 do 12-ti let mají 50% slevu.
Např. Do Soluně z Brindisi - Igounemitsi - 7,30Hod. ( opalování,koupání,občerstvení,pohoda)
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Pošlete prosím odkaz na trajekt z Itálie do Soluně. Nic takového jsem ještě neviděl, možná neumím hledat. I ty ceny jsou úplně jinde. Koukal jsem na Ancona-Igoumenitsa a vím, že auto a tři dospělí vyšli na nějakých 200-300 euro.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Hledejte řecké , např. " Aegean Feries "( ne italské) přepravní společnosti, na řeckých web sitech.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
GREECE TOURS PRAGUE
23.7 - 6.8. - 2 dosp.osoby
Přímý let.
Služba Počet Strava Cena / Osoba Cena celkem Letenka Praha-Soluň-Praha s váhovým limitem 15 kg 2 - CZK 6 990,00 CZK 13 980,00 Připojištění FlyLinePlus 2 - CZK 490,00 CZK 980,00 Celková cena (včetně DPH): CZK 14 960,00
Pojištěná je pro storno. Levnější v ČR neseženete.
Tom_D
věrný člen věrný člen /
Tom_D
věrný člen věrný člen / před 5 lety
Tom_D
před 5 lety
Trasu Bratislava - Thessaloniki již od loňska operuje Ryanair na přímých letech za relativně výhodné ceny. Jen u Ryanairu člověk musí slevit trochu (více) z pohodlí

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů