Tenerife od 13 490 Kč
Zobrazit zájezdy

Trajekt Tenerife - Gran Canaria

Vloženo: 30. května 2018
Poslední příspěvek: 7. června 2018
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
Dobrý den. Víte někdo na kolik příde převest auto trajektem z Tenerife na Gran Canaria? Budeme mít na Tenerife k dispozici auto a právě by jsme rádi udělali výlet na jeden nebo dva dny i na jiný ostrov, jen nevim jestli není zbytečný přepych vozit si tam i auto. Máte někdo zkušenosti? Děkuji.

Odpovědi 7 odpovědí

Tomek
nový člen nový člen /
Tomek
nový člen nový člen / před 6 lety
Tomek
před 6 lety
Dobrý den. Z Tenerife na Gran Canaria, pokud vím, jezdí dvě společnosti a ceny jsou dost různé, podle toho v jakou dobu jedete a jak seženete jízdenky. Když si vychytáte nějaký zvýhodněný čas, můžete se dostat 2osoby+běžné osobní auto zpáteční kolem 100E (Santa Cruz - La Palma GC). Je to dobré koupit je přes internet nebo přes slušnější agenturu, nabídnou vám akční termíny. Jinak na místě zaplatíte třeba i 250E.
Intago
nový člen nový člen /
Intago
nový člen nový člen / před 6 lety
Intago
před 6 lety
je tolik zajímavých míst, že ani tři měsíce nestačí na prohlédnutí, tím bych se zabýval nejprve. A spíš než na GC bych plul na Palmu či Gomeru, nebo neznámé Hierro... GC je moc profláklé...
Ono stačí jet lodí na výlety z Los Gigantes
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
souhlasím s Intagem. Jestli jedete na Tenerife na dovolenou poprvé, je toho tam k vidění na týdny či měsíce. Jesli ale chcete přecejen se podívat i na jiný ostrov, myslím že kvůli dvěma dnům je celkem drahá sranda převážet trajektem auto. Možná že by vyšlo levněji si tam auto půjčit, nebo zvážit nějakou místní dopravu...
Tomek
nový člen nový člen /
Tomek
nový člen nový člen / před 6 lety
Tomek
před 6 lety
Pokud plánujete na dva dny, možná se vám fakt vyplatí auto si půjčit. Za holé půjčovné dáte na dva dny kolem 30E. Ale doplnil bych kolegy tím, že na každý ostrov se vyplatí víc času. Gran Canaria je sice profláklý a je tam hromady lidí, ale za podívání stojí taky. Jen dva dny mě připadá fakt málo. A Hierro je nádhera - souhlas Intago!
Intago
nový člen nový člen /
Intago
nový člen nový člen / před 6 lety
Intago
před 6 lety
Přesně tak. Debata by se měla zaměřit na výlety po Tenerife, už jsem o tom v březnu založil debatu. Nejkrásnější na Tenerife je jistě pohoří Anaga. Hřebenová silnička do Chamorgy i dolů k moři do Taganany a dál.
A na druhé straně pohoří Teno. Třeba vavřínová cesta s Erjosu do Las Lagunetas.
Všimněte si, že na těch nejkrásnějších místech skoro nikdo není.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Díky za odpovědi. Na Tenerife letíme podruhé, takže už jsme něco viděli. Asi tedy využijeme spíš pujčovnu když je to tak drahé. Myslíte tedy, že je lepší navštívit jiný ostrov než Gran Canaria? Nám hodně lidí nevadí, spíš naopak máme rádi zábavu.
Intago
nový člen nový člen /
Intago
nový člen nový člen / před 6 lety
Intago
před 6 lety
a výlety mám naplanované na řadu dalších. Něco mám na intago.sweb.cz/Tenerife.htm Je tam plno krásných míst, ale i hrozných...
GC není špatná, ale jsou zajímavější ostrovy, viz výše

Chystáte se na trajekt? Doporučujeme zajistit si lístky s předstihem...

Aby vaše nalodění proběhlo bez komplikací, zarezervujte si trajektové lístky online. Společnost Direct Ferries zprostředkovává lístky pro více než 3 000 tras, ověřte si trasu a cenu lístku.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů