Varna (město) od 5 999 Kč
Zobrazit zájezdy

Cesta obytňákem do Varny nebo do Burgasu

Vloženo: 31. května 2018
Poslední příspěvek: 5. června 2018
nový člen nový člen /
kysela_prdel
nový člen nový člen / před 6 lety
kysela_prdel
ahojky všem. Úplně na úvod, omlouvám se všem, kteří tu jsou tu déle a patrně to budou muset číst znovu. jsem úplný začátečník, právě jsem koupil obytňák a mám s rodinou touhy vyrazit do Bulharska, někdy okolo 5-6 července 2018 až do Varny nebo do Burgas. proto prosím poraďte kudy tudy, co je potřeba zaplatit nebo dopředu zajistit, popřípadě co po cestě stojí za vidění a kde se dá přímo ve Varně nebo Burgasu stát a kde naopak v žádném případě. (auto je plně soběstačné, až na doplnění vody) moc díky za rady, odkazy a trpělivost.

Odpovědi 1 odpověď

migro
stálá členka stálá členka /
migro
stálá členka stálá členka / před 6 lety
migro
před 6 lety
s kempem Vam neporadím pač my jezdime do apartmanu ale určitě se někde da kempovat , to by jste musel něco pohledat na netu jinak jestli chcete byt v Bulharsku rychleji tak přes Srbsko cela trasa až na par km je po dalnici jestli chcete dobrrodružství tak přes Rumunsko tam dalnice po celé trase není , jinak dalniční znamka přes net se da objedant Slovenska Madarska Rumunska v Srbsku se platí mýto 3 mytnice platíte eurem nebo kartou . Doporučukji navštítvit Varna delfinarium , Sluneční velbloudí park, dale krásný Nesebar i Sozopol ,Pomorie černa plaž Burgas solnice

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů