Bulharsko od 2 601 Kč
Zobrazit zájezdy

Aktuální teplota moře v Bulharsku

Vloženo: 12. června 2018
Poslední příspěvek: 26. června 2018
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
Zdravím, je tady někdo kde se zrovna vrátil z Bulharska? Jaká je prosím teplota moře? Bylo teplé? Chtěli bychom v nejbližších týdnech vyrazit, tak bych se rád informoval. Díky.

Odpovědi 6 odpovědí

migro
stálá členka stálá členka /
migro
stálá členka stálá členka / před 6 lety
migro
před 6 lety
dívala jsem se na bg počasi a udavají teplotu moře 25 st. tak nevim a na webkach je vidět že lide se koupou , taky sleduji denně počasí a teplotu pač už 5.7. vyrážíme směr Sluneční , loni jsme take byli touto dobou a moře bylo teple
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Díky za informace. Tak 25 stupňů by mělo být dost na cachtání. Ono já ženu jinak do moře nedostanu, pokud nemá alespoň nějakou přijatelnou teplotu Každopádně vám přeju, ať se na vaši dovolené máte moc pěkně. Jezdíte do Bulharska pravidelně, jestli se můžu zeptat?
migro
stálá členka stálá členka /
migro
stálá členka stálá členka / před 6 lety
migro
před 6 lety
děkuj a ano jezdíme každy rok a kdyř to vyjde tak i 2 - 3x jezdíme na Sluneční pobřeží
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Takže jste opravdová znalkyně. Doporučila byste mi prosím něco konkrétního? Co neopomenout navštívit? Děkuji moc.
migro
stálá členka stálá členka /
migro
stálá členka stálá členka / před 6 lety
migro
před 6 lety
tak především doporučuji prohlídku stareho Nesebaru a Sozopolu ,Nesebar se mi líbí více , v novém Nesebaru třeba navštívit nějakou cukrárnu která nabízí spousty dobrutek , řeka Ropotamo , solnice v Burgasu nebo Pomorie , delfinarium ve Varně , Rilsky klášter ale ten je od pobřeží daleko a musim se přiznat my tam ještě nebyli , jeden rok jsme take byli v Turecku v Edirne jezdime autem tak je pro nas snažší navštěvovat ruzna mista ve vnitrozemí ale tam není moc k vidění jen špína chudoba, a bordel a ještě jsem si vzpoměla loni jsme navštívili trhy v Kableškovu , ale to jsou takove lepší bleší trhy
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Děkuju jste skvělá. Tolik míst! Budu si to všechno muset někam napsat a pak si jednotlivé destinace vyhledat a porozmýšlet se s manželkou kam vyrazíme. Ušetřila jste nám plno práce. Ono je nejlepší se zeptat a dát na doporučení. Už teď vím, že určitě neopomeneme Nesebar.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů