Spojené arabské emiráty od 10 790 Kč
Zobrazit zájezdy

Tipy na výlety SAE

Vloženo: 17. července 2018
Poslední příspěvek: 12. října 2018
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
Zdravím za nedlouho jedeme z přítelem do emirátu a rádi bychom je poznali jak jen to půjde. Byli jste někdo?? Co byste nám doporučili shlédnout? Jsem poměrně natěšená nerada bych přišla o nějakou supr zajímavost a krásu.

Odpovědi 7 odpovědí

anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
V červnu jsme byli v SAE v Ras AL Khaimah a při výstupu z letadla ve 21 hod. bylo 39 stupňů. Přes den 45 a voda 35 jako v termálech. Byli jsme rádi, že jsme se z lehátka přesunuli do moře. Bohužel ani tam jsme se neochladili. Naštěstí za 2 dny přišly takové ty houpací vlny a moře se naštěstí asi o 2 stupně ochladilo a bylo lépe. Na nějaký výlet zapomeňte a doporučuji nejdříve v listopadu.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Vážně? Tak to mě teď překvapilo vím že tam je teplo samozřejmě ale až tak. Ono je pravda že když je voda 35 stupňů tak to moc v tom vedru nepomůže. Takže jste byli celou dobu v hotelu? Budu to nejspíš muset probrat s přítelem jestli by mu nevadilo taková ta "vypláznutá" dovolena kdy se budem jen válet. I když chtěli jsme spíš objevovat...
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Celý den jsme nebyli na hotelu. Po snídani nás některé z elektoautíček odvezlo na pláž. Stačilo na pokoji / byli jsme ubytovaní v krásném bungalovu) vytočit 0 a říct "texi beach" a do 3 min. stálo taxi před bungalovem. Na oběd jsme se zase nechali odvézt a cca do 15,30 jsme odpočívali v klimatizovaném pokoji. Opět jsme si požádali o taxi a na pláži jsme byli do západu slunce. Moře nádherné a jelikož jsme měli all anclusive, mohli jsme využívat zdarma plážový bar. Vše, včetně piva chlazené. Jelikož hotel Rotana je velký areál, ubytování jsme měli cca 300 m od moře. Ale, kdo by v tom vedru chodil pěšky? Ještě podotknu, že každý den jsme měli převlečenou postel, čisté ručníky, doplněné mýdlo, šampon, pleťové mléko a toaletní papír. Na pokoji máte k dospozici župan a nazouváky. Pochopitelně televize, lednička, varná konvice a sáčky čaje, kávy, atd - denně doplňované. Strava vynikající, bohužel za 8 dní jsme nestihli všechny dobroty ochutnat. Každý má sice jiné nároky, ale my létáme 3 x ročně do různých destinací a v tomhle případě mohu říct, že to byla jedna z nejhezčích dovolených.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Tak děkuji za konkrétní doporučení na hotel. Zní to rozhodně hezky. Mě jen šlo o to, jestli nebyl někdo i na nějakých památkách, i tak děkuji. Já zase věřím, že přeci uvnitř mají všude klimatizace.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Klimatizace je i na plážovém WC.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
I na wc? Tak to už mi přijde jako extrém! Ale tak zase, když je tam takové teplo.
Jitulle
nová členka nová členka /
Jitulle
nová členka nová členka / před 6 lety
Jitulle
před 6 lety
Dobrý den, doporučuji zajet Abu Dhabi mešita. Nádhera a vstup zdarma. Oblečení ne světlé a dodržovat dresscode. Muži můžou mít krátké rukávy a kratasy pod kolena. Ženy tmavý šátek-nesmí nic vyčnívat a dlouhý rukáv a noháv či sukni. Ne streč přiléhavé věci. Pak Sharjah-levné jídlo a oblečení, zlato také levnější než v Dubaji. Doporučuji supermarket Shaafer-tam je vše. No a Fujairah u Omanských hranic a poušť také. Možná ještě F1 formule v Abu Dhabi je zajímavé navštivit.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů