Černá Hora od 1 850 Kč
Zobrazit zájezdy

Radšej nie

Vloženo: 25. července 2018
Poslední příspěvek: 5. února 2020
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
Špinavé izby, sprchový ani nevravím Keď sme prišli akože poupratovane ale keď ste sa poriadne rozhliadli tak ste videli. Majitelia tu majú deti takže plač na dennom poriadku. Pláž preplnená ako sardinky. Za celých 9 dní vám neprídu upratať.no urobte si vy názor

Odpovědi 25 odpovědí

Miruspa
stálá členka stálá členka /
Miruspa
stálá členka stálá členka / před 5 lety
Miruspa
před 5 lety
@anonym ~ Dobrý den, mohu se prosím zeptat kde jste byli přímo ubytováni? My jezdíme léta do soukromí a vždy super. Děkuji za odpověď Špatova
Miruspa
stálá členka stálá členka /
Miruspa
stálá členka stálá členka / před 5 lety
Miruspa
před 5 lety
@anonym ~ Dobrý den, mohu se prosím zeptat kde jste byli přímo ubytováni? My jezdíme léta do soukromí a vždy super. Děkuji za odpověď Špatova
Berous
nový člen nový člen /
Berous
nový člen nový člen / před 4 lety
Berous
před 4 lety
@Miruspa ~ Ahoj.Mas dostatečně zkusenosti s Černou horou?Napsáno je toho hodně ale chybí mi ta upřímnost a fakt kudy se jede autem atd.Ceny jsou jen orientační
Upřímný info bych uvítal děkuji.Berous.
Berous
nový člen nový člen /
Berous
nový člen nový člen / před 4 lety
Berous
před 4 lety
@Miruspa ~ Ahoj poradil by jsi ubytovani?
Miruspa
stálá členka stálá členka /
Miruspa
stálá členka stálá členka / před 4 lety
Miruspa
před 4 lety
@Berous ~ O víkendu písnu.
Berous
nový člen nový člen /
Berous
nový člen nový člen / před 4 lety
Berous
před 4 lety
@Miruspa ~ Ahoj a díky těším se.Jinak můžeš psát na /ivanrusek09@gmail.com//?tady když píšeš tak hned o Tobě vím
Ahoj a děkuji
s přáním hezkého dne
Miruspa
stálá členka stálá členka /
Miruspa
stálá členka stálá členka / před 4 lety
Miruspa
před 4 lety
Ahojky.
Do Č.H.jsme jezdili 5 let do rodiny v obci Buljarica.Bez cestovky ,autem .Byla to nádhera máme ji procestovanou téměř celou.Pak jsme zkusili jiné destinace ,letecky a to byl konec.Po pěti letech jsme se na měsíc vrátili do Č.H.Mám vše spočítané,náklady na cestu,fotky atp.Dva týdny jsme byli v Petrovacu ,přímo na pláži v apartmánu a pak se přemístili ke známým do Buljarice na další dva týdny.Můžu o Č.H. psát a povídat hodiny,je to srdcovka.Č.H.je divoká,nespoutaná země kde je pořád co objevovat.Spíš mi napište konkrétně o co máte zájem a podám info.Kdo ale miluje,přepych,zlaté kohoutky tak Č.H.nee.Míla.
Berous
nový člen nový člen /
Berous
nový člen nový člen / před 4 lety
Berous
před 4 lety
@Miruspa ~ Ahoj.Dekuji za odpověď.Jsem rád že se můžu s někým o tom pokecat.No my se chystáme letos v září
Což si myslím že dobrej měsíc. Po dovolených a ten bum bac Jedeme tam poprvé tak zkušenosti se hodí.Jedeme do Ulcinj.Tak nevím jestli to dát najednou a nebo v půli cesty přespat a kouknout po okolí.
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
anonym
před 4 lety
@Miruspa ~ Dobrý den, jedeme letos v srpnu do Dobré vody...spani máme přes booking zamluvene...poraďte kam se podivat co ceny např.pivo,jidlo na ulici atd.moc děkuji G.Mikešová
Miruspa
stálá členka stálá členka /
Miruspa
stálá členka stálá členka / před 4 lety
Miruspa
před 4 lety
Dobrá Voda je víc na jihu,jen jsme ji vždy projížděli,pokud pojedete autem je co objevovat.Atmosféru mají trhy v Ulcinju,Boka kotorský záliv musíte vidět ale vyjeďte si nahorupo silnici.Krásné je i cesta kolem Skadarského jezera,tamm odbočit na Lovčen nádherná vyhlídka na celou Č.H. až do Itálie.Je toho tam hodně k vidění ,záleží co Vás baví a jaké máte priority.Jinak cenny jako asi u Nás,před 10 lety bylo hooodně levno.Jídlo dobré.Když tak písněte o co Vám nejvíc jde.Míla
Miruspa
stálá členka stálá členka /
Miruspa
stálá členka stálá členka / před 4 lety
Miruspa
před 4 lety
@Berous ~ My loni poprvé nocovali za dobrý peníz na poloviční cestě,v Bělěhradě.Jinak jsme jezdívalí i 15 hodin pro nás je to už únavné.Můžu poslat i kontakt na penzion SABOR nebo si ho najděte.pěkný ubytko na cestě tam i zpět za dobrý peníz se snídani.Ulcinj je úplně na jihu,nevím kolik je Vám let ale já bych snad nocovala.Jeli jsme přes Maďarsko,vyhnete se poplatkům .Ulcinj mě tedy moc nenadchl ale každý máme jiné priority.My milujem cestování,přírodu,nejsme vysloveně plážový povaleči.Určitě se projděte po Citadele,nádherný výhled jak na moře tak na město.Áda Bojana dlouhá mělká pláž.Jinak vaří dobře,cenny asi jako u Nás.Bývalo líp.Jedete sami nebo od CK?V září je super měsíc,není už takový hic a neřvou děti.Taky tak jezdíme.Jinak jsme kupovali jen dálniční známku na Slovensku a v Maďarsku.Srbsko má mýtný brány.
Berous
nový člen nový člen /
Berous
nový člen nový člen / před 4 lety
Berous
před 4 lety
@Miruspa ~ děkuji. Výlety budou samozřejmostí. Děkuji za tipy a kolem jezera určitě. A taky chci tak na dva dny do Albánie.Ale paní se bojí že Albánci jsou kdoví co atd.Tak něco jsem četl z historie ale snad by nám tam nic nehrozilo pokud budeme poblíž civilizace a ne zalezli v horách.Jak už jsem psal jedeme autem a budeme objevovat.A ceny jsou už dnes všude tak zhruba stejný.Tak ten trh si určitě nenecháme ujít.Taky by mne zajímalo jestli ject na jeden zátah a nebo někde přespat.Taky bych poprosil o tip na ubytovani.Popripade o kontakt.Rusek.
Berous
nový člen nový člen /
Berous
nový člen nový člen / před 4 lety
Berous
před 4 lety
@Miruspa ~ tak to my také nejsme povaleci. Na ten pension v Bělehradu se podívám.Dekuji za tip.Nám je kolem 50.let.za volantem zatím zkusenosti a stíháme. Ale přespat bychom mohli a viděli toho co nejvíce.
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
anonym
před 4 lety
@Berous ~ My spali v Bělehradě, když jsme jeli do Primorska....krásná je tam pevnost....ubytovani skvěle v apartmanech Adressa....
Berous
nový člen nový člen /
Berous
nový člen nový člen / před 4 lety
Berous
před 4 lety
@anonym ~ adresa?
Berous
nový člen nový člen /
Berous
nový člen nový člen / před 4 lety
Berous
před 4 lety
@anonym ~ Ahoj taky jedete?Taky shanim co nejvíce info.
Berous
nový člen nový člen /
Berous
nový člen nový člen / před 4 lety
Berous
před 4 lety
@anonym ~ Tak hotel Sabor v Bělehradě náš termín obsazen.
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
anonym
před 4 lety
@Berous ~ ano jmenuje se to Adressa upřesním az budu mluvit s manželem jaká je prosím cena toceneho pivka v ČH ?
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
anonym
před 4 lety
@Berous ~ ano jmenuje se to Adressa upřesním az budu mluvit s manželem jaká je prosím cena toceneho pivka v ČH ?
Berous
nový člen nový člen /
Berous
nový člen nový člen / před 4 lety
Berous
před 4 lety
@anonym ~ kolem 30-35kc v restauraci a v krámu podle toho jaký.Od 10-30kc.Jak který

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů