Maďarsko od 252 Kč
Zobrazit zájezdy

Ceny v Maďarsku

Vloženo: 20. září 2018
Poslední příspěvek: 11. července 2019
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
Dobrý den moc vás zdravím. Prosím vás nevíte jaké jsou ceny v Maďarsku obecně? Za kolik můžu najít ubytování, za kolik se asi přibližně najím v restauraci? Je to tak jako u nás nebo je to dražší? Vůbec si to neumím představit, uvažovali jsme, že bychom jeli. Chtěl bych se proto informovat, abych nebyl zbytečně překvapený.

Odpovědi 5 odpovědí

Arne1
legenda legenda /
Arne1
legenda legenda / před 6 lety
Arne1
před 6 lety
Ceny v obchodech přibližně stejné, jídlo o trochu dražší ale zase jsou to pořádné porce.
A ubytování ? Není jednodušší se prostě podívat sám na booking.com ? Podle mne jsou penziony a hotýlky mírně levnější jak u nás.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Tak za ty ceny jsem rád, měl jsem obavu, aby se to nějak výrazně nelišilo. To já si zase raději připlatím, ale dobře se najím. S bookingem máte pravdu, můžu se určitě podívat. Spíš jsem myslel, jestli třeba někdo nemá doporučení na něco konkrétního. Díky za rady.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Zdravím, přehledný rozpis cen v Maďarsku mají tady www.etravel.cz/madarsko/ceny obecně se dá říct, že Maďarsko je docela levné, podobně jako ČR.
Ovča
věrný člen věrný člen /
Ovča
věrný člen věrný člen / před 5 lety
Ovča
před 5 lety
Budapešť je drahá, ostatní levnější. Hlavně výše vstupného a MHD v Budapešti je o dost vyšší než v ČR.
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
anonym
před 5 lety
@anonym ~ Podobné jako u nás,jezdíme do Maďarska již více jak 10 let a spokojenost.Větší města dražší ,podobné jako u nás ,ale potraviny kvalitnější a dobré!

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů