Kuba od 30 100 Kč
Zobrazit zájezdy

Jaká je Kuba?

Vloženo: 24. září 2018
Poslední příspěvek: 14. září 2021
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
Dobrý den. Už delší dobu je mých snem Kuba, krásné koupání, pohoda. Myslím na to dlouho. Ale nedávno jsem se bavil se známým z práce a ten mě začal odrazovat - že prý to tam není až takové pěkné, jak se říká. Že jsou prý mnohem hezčí místa, kde bych mohl za ty peníze jet. Tak by mě zajímalo, jestli jste někdo na Kubě byl a jestli jste byli spokojení? Vyplatí se to? Budu rád za všechny zkušenosti. Nerad bych byl zklamaný. Díky.

Odpovědi 9 odpovědí

anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
AHOJ HONZO,
NA KUBĚ JSEM S MANŽELEM BYLA V LISTOPADU MINULÉHO ROKU. JELI JSME Z NĚMECKOU CESTOVKOU NECKERMANN, PROTOŽE TO VYCHÁZELO LEVNĚJI, NEŽ S JAKOUKOLIV NAŠÍ.
CESTOVÁNÍ JE DLOUHÉ, HODNĚ DLOUHÉ, ALE KUBA OPRAVDU STOJÍ ZATO!!!
JESTLI CHCEŠ VĚDĚT VÍC, OTEVŘI SI RECENZE HOTELŮ NA KUBĚ, KONKRÉTNĚ HOTEL "BELLA COSTA".TAM JSME BYLI UBYTOVANÍ ČTRNÁCT DNÍ - FANTAZIE.
A VŠE JSEM TAM VYPSALA.
NIČEHO SE NEBOJ A JEĎ!!!!!!!
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Kamaráka mi doporučila hotel Barcelo Solymar. Procestovala toho hodně a Kuba prý byla nejkrásnější. Tak doufám, že to za tu dlouhou cestu bude stát. Chystáme se na přelomu února a března2019.
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 5 lety
Kristýna
před 5 lety
@anonym ~ Dobrý den, jedno slovo - JEĎTE! Kuba určitě stojí za shlédnutí, je to jedna z posledních komunistických zemí a ta atmosféra je neopakovatelná. Jak si vaši dovolenou představujete? Spíše odpočinkovou na pláži nebo aktivní s poznáváním? Já jsem si pohodu užila na ostrově Cayo Guillermo, a za mě tam byly jedny z nejkrásnějších pláží co jsem kdy viděla. Lidí minimum, rozhodně méně než na komerčním Varaderu - tomu bych se raději vyhla. Nádherné ostrovy jsou také Cayo Coco, Cayo Largo nebo Cayo Santa Maria. Všude najdete tyrkysové moře s bílým pískem.
Určitě také doporučuji vyjít z resortu ven a navštívit pravou Kubu.
Ivuša88
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Ivuša88
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 5 lety
Ivuša88
před 5 lety
Podle toho co od Kuby ocekavate pokud chcete valecku u more a resort tak vas cestovky vemou do tur. Oblasti. Spise doporucuji na vlastni pěst, kubanci jsou strasne milý a vstřícný... Ubytko sezenete v casa particular takovy ubytovani u mistnich, pokud chcete '' opravdovou kubu''tak doporucuju Santiago a jet smerem na Holguin a Guardalavaca... Mam to tam procestovane hodne, tam uvidite tu pravou nefalsovanou Cubu tur. Atrakcim bych se asi vyhnula
Ovča
věrný člen věrný člen /
Ovča
věrný člen věrný člen / před 5 lety
Ovča
před 5 lety
Kuba určitě stojí za to. V Latinské Americe je na historické památky asi nejlepší a co se týče pláží, tak sice nejsem plážový povaleč, ale Varadero dostalo i mě. Čistá příjemně teplá voda, ještě 50 m od břehu je vám voda po pás. Naopak na jižní straně ostrova nedaleko unescového Trinidadu se mi koupání nelíbilo. Voda špinavá, neprůhledná a pořád mě v ní něco štípalo.
michalstoj
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
michalstoj
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
michalstoj
před 3 lety
Ahoj. Plánuji teď jet na Kubu a chci se zeptat, jestli jste někdo nebyl v této destinaci. Popřípadě kde jste byli a jaké to bylo? Budu rád za všechna doporučení a rady
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 3 lety
DanaDianaNoymi
před 3 lety
@anonym ~ Akorát že Neckermann již není ,skončil
ŠárkaN
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
ŠárkaN
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 3 lety
ŠárkaN
před 3 lety
Já bych určitě jela.
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 3 lety
DanaDianaNoymi
před 3 lety
Též po ní toužím

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů