Německo od 549 Kč
Zobrazit zájezdy

Vánoční trhy v Německu

Vloženo: 25. září 2018
Poslední příspěvek: 30. října 2020
věrná členka věrná členka /
Darina
věrná členka věrná členka / před 6 lety
Darina
Chtěla jsem se zeptat kam jezdíte na Vánoční trhy v Německu? Jsou tam hezčí než v Praze nebo Rakousku? Vyplatí se jet na celý den nebo to s něčím spojit? Děkuji

Odpovědi 7 odpovědí

Arne1
legenda legenda /
Arne1
legenda legenda / před 6 lety
Arne1
před 6 lety
Spojit samozřejmě - s prohlídkou města. Kouzelné je to například v městečku Rothenburg (svědčí o tom davy šikmookých turistů)
Katulka
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Katulka
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 5 lety
Katulka
před 5 lety
Mě osobně se velmi líbily vánoční trhy v Drážďanech a to především kvůli úžasnému stromu a neskutečně krásnému vánočnímu osvětlení celého města. Prahu a její atmosféru vánoc mám moc ráda, ale Drážďany byly dle mého názoru v celkové kráse o kus výše. Určitě bych jela na celý den, případně i víkend a spojila trhy např. s prohlídkou zbytku města, případně zavítala ještě někam jinam.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
před 5 lety
Mě osobně se německé adventní trhy líbí mnohem víc než ty u nás. Připadají mi takové klidnější a "vánočnější". U nás mi to připadá jako obrovská hysterie - ale možná je to jen můj pocit. Jinak protože jsem ze severu, jezdíme do Saska - Drážďany jsou o adventu pěkné, ale nejvíc se mi líbili trhy v Annabergu. Moc příjemná atmosféra a ceny také přijatelné. Vloni měli dokonce takové speciální vánoční menu, takže to vyšlo dokonce levněji než občerstvení v leckerém českém městě
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
před 5 lety
Vánoční trhy v Drážďanech jsou moc příjemné. Milá atmosféra - sice spousta lidí, ale stále docela poklidné. Když to spojíte s prohlídkou města a s Zwingerem, tak klidně na celý víkend. Vloni jsme byli ubytovaní ze soboty na neděli kousek od centra za 30E/os. a opravdu jsme si to užili.
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 5 lety
Kristýna
před 5 lety
@Darina ~ Já jsem byla vloni na vánočních trzích v Norimberku a líbili se mi mnohem více než v Praze. Nadchla mě úžasná vánoční atmosféra, trhy nejen na velkých náměstích, ale také v malebných uličkách a v neposlední řadě lze na trzích koupit krásné originální německé výrobky nebo ochutnat místní speciality. Pražské trhy jsou akorát plné matriošek.
Ještě více se mi ale líbili trhy ve francouzském Alsasku - Colmar, Štrasburk a menší vesničky kolem. Tam ty domy vypadají jak z perníkové chaloupky.
Ovča
věrný člen věrný člen /
Ovča
věrný člen věrný člen / před 5 lety
Ovča
před 5 lety
Zkuste krušnohrský Seiffen, který je proslulý výrobou dřevěných hraček. Nejlepší je 3. adventní sobota, kdy se koná i průvod a koncerty. Je tu ale hodně Čechů.
Dizzy
nový člen nový člen /
Dizzy
nový člen nový člen / před 3 lety
Dizzy
před 3 lety
Letos jsou vánoční trhy v Německu zrušené Poprvé od druhé světové války..smutná doba..je mi z toho moc smutno

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů