Senegal

Vloženo: 16. února 2019
Poslední příspěvek: 12. března 2019
stálá členka stálá členka /
Jitka_V
stálá členka stálá členka / před 5 lety
Jitka_V
Ahoj cestovatelé, koukala jsem teď na nabídky do Senegalu. Nechávali jste se očkovat nějak více? Pravděpodobně si nechám dát pouze žloutenku A. Je možné někde sehnat českého průvodce? Domluvit výlety? Dá se platit eury? Děkuju moc

Odpovědi 4 odpovědi

anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
před 5 lety
Do Senegalu jsme se očkovat nenechali a přes hotelevou cestovní kancelář jsme byly na 4 výletech v angličtině. Všude se dalo platit eury. Cestovka nabízela česky mluvícího delegáta, viděli jsme ho na fotce v hotelu a byl to senegalec tak jsme ho ani nekontaktovali. Na hotelu za 17 dní jsme češtinu slyšeli až poslední 3 dny přiletěl jeden starší pár.
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 5 lety
Kristýna
před 5 lety
@Jitka_V ~ Dobrý den, určitě byste měla být očkovaná alespoň proti žloutence typu A i B, a proti tetanu, což je základ každého cestovatele. Rozhodně doporučuji se také nechat očkovat proti žluté zimnici a břišnímu tyfu, obě nemoci se vyskytují v Senegalu ve vyšší míře, proto je dobré být připraven.
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 5 lety
DanaDianaNoymi
před 5 lety
Nemyslím, že je nutné se očkovat, též jsem byla v Senegalu bez očkování . Je to na zvážení každého ale znám více lidí co byli v Senegalu bez očkování .A výlety jen on místních je to mnohem levnější za eura či dolary . V POHODĚ
Jitka_V
stálá členka stálá členka /
Jitka_V
stálá členka stálá členka / před 5 lety
Jitka_V
před 5 lety
Pokud bychom zůstávali pouze v resortu, tak to asi neřeším. Takhle si říkám s těmi výlety, že by to asi minimálně tu žloutenku A chtělo. Zase se opravdu nechci nechat očkovat zbytečně, také to není malá zátěž pro tělo. Děkuji Vám za rady.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů