Srí Lanka od 25 200 Kč
Zobrazit zájezdy

Vízum na Srí Lanku

Vloženo: 22. února 2019
Poslední příspěvek: 6. února 2020
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
Ahoj, vyplňuji si vízum na Srí Lanku a všechno ok. Akorát tu mám kolonku "Adress in Sri Lanka" a já nějak nevím, co vyplnit, když budu hodně cestovat a měnit místa. Neví někdo? Díky

Odpovědi 12 odpovědí

anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
před 5 lety
Ahoj, já jsem tam vyplňovala adresu ubytování, kde budeme první 4 dny.
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 5 lety
Kristýna
před 5 lety
anonym ~ Ahoj, stačí vyplnit místo, kde budete první dny, a nejlépe mít u sebe i potvrzení o rezervaci, pokud by si to náhodou celníci vyžádali. Většinou ale nic vidět nechtějí, takže se není čeho obávat.
Anie
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Anie
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Anie
před 5 lety
Ahoj úplně stačí vyplnit např. adresu prvního hotelu, popř. hostelu, kde budeš první dny po příletu trávit noc. Nikdo to pak už vůbec nekontroluje. Spoustu užitečných informací, rady a tipy jsem našla o Srí Lance na těchto stránkách: www.maledivy-sri-lanka.cz/sri… Mrkni, snad jsem Ti pomohla.
Bred
nový člen nový člen /
Bred
nový člen nový člen / před 4 lety
Bred
před 4 lety
Prosím o radu ohledně víza na Srí Lanku. Nějak si nejsem jistý správností informací. Myslel jsem, že v lednu 2020 nejsou potřeba, ale podle všeho potřeba jsou, jen by měly být zdarma? Můžete mi někdo poradit jak zařídit? Přes Eta formulář mi to nešlo. Je možné zařídit až tam na letišti?
JASMINA2
nový člen nový člen /
JASMINA2
nový člen nový člen / před 4 lety
JASMINA2
před 4 lety
@Bred ~ Dobrý den, víza jsem řešila nedávno. Do 31. 1. 2020 jsou zdarma,ale jde o to že je musíte mít, buď na letišti nebo předem. Potvrzení Vám příjde na Váš e-mail.
Zuzka86
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Zuzka86
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Zuzka86
před 4 lety
@JASMINA2 ~ Můžu poprosit o upřesnění, termín do 31.1.2020 je zdarma pro vyřízení nebo samotný pobyt do tohoto termínu?
Myšleno, pokud mame odlet až v druhé půlce února ale víza stihneme vyřídit do konce ledna, budou zdarma? Děkuji
JASMINA2
nový člen nový člen /
JASMINA2
nový člen nový člen / před 4 lety
JASMINA2
před 4 lety
@Zuzka86 ~ Mělo by to být i tak zdarma, ale musíte si to vyřídit přes ETU.
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
anonym
před 4 lety
Dobrý den, v pondělí jsem si zařizovala vízum přes ETU, vše proběhlo v pořádku a během pár minut bylo zasláno potvrzení na email. Ve středu a čtvrtek jsem toto online vízu vyplňovala společně s kamarády, kteří jedou také a do dnešního dne nepřišlo žádné potvrzení a i při kontrole na ETA portále to stále hlásí, že se to vyřizuje. Vše bylo vyplňováno stejně, nevím zda by nemohl být problém, že byl zadán stejný email. Chtěla jsem se zeptat, zda s tím nemá někdo zkušenosti, že by vyřízení trvalo více dní. Děkuji
Ikoja
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Ikoja
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Ikoja
před 4 lety
Dobrý den, přes ETA jsem vyřizovala víza, kde jsem vyplnila datum příletu 9.3.2020. Cena byla 0,-. Všude jsem se dočetla, že aby byla cena 0,- je potřeba na Srí Lanku přiletět už v lednu. Potvrzení přišlo na mail v pořádku. Nemůže se stát, že po nás při příletu budou chtít ještě peníze? Děkuji za odpověď. Dáša
JASMINA2
nový člen nový člen /
JASMINA2
nový člen nový člen / před 4 lety
JASMINA2
před 4 lety
@Ikoja ~ Není potřeba přiletět v lednu, jen to bylo potřeba do konce ledna zařídit. Pak šlo přiletět až do konce dubna.
JASMINA2
nový člen nový člen /
JASMINA2
nový člen nový člen / před 4 lety
JASMINA2
před 4 lety
Projekt bezplatného vydávání ETA (Electronic Travel Authorization) pro Srí Lanku skončil. Srílanský ministr turismu sice počátkem ledna navrhoval vládě, aby byl tento projekt prodloužen do konce dubna (a na webu je o tom řada článků), ale zřejmě to nebylo schváleno. Takže se nyní za víza při příletu opět platí.
Ikoja
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Ikoja
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Ikoja
před 4 lety
Tak to je škoda. Dva účastníci zájezdu budou mít pas až v průběhu února. Ostatním jsem nám to vyřídila ještě v lednu a Víza za 0,- byla schválena. Tak doufám, že i po příletu ta 0,- bude stále platit, když už to máme schválené.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů