Mnichov od 949 Kč
Zobrazit zájezdy

Jak se nejlépe dostat na letiště Mnichov?

Vloženo: 1. března 2019
Poslední příspěvek: 1. března 2019
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
Dobrý den, jak se prosím co nejlépe dostat z Českého Krumlova na letiště v Mnichově? Nechce se mi brát auto a platit někde parkoviště. Jak vlak tak autobus mi přijdou dost krkolomné. Má to vůbec cenu? Kde případně parkovat tak, abych za to nedal víc jak za dovolenou s letenkama...

Odpovědi 1 odpověď

Arne1
legenda legenda /
Arne1
legenda legenda / před 5 lety
Arne1
před 5 lety
No já osobně (jsem z Brna) bych jel Regiojetem přes Prahu do Mnichova. A protože bych ten zájezd kupoval přes stejnou firmu, tak bych měl bonus doprava do Mnichova jejich autobusy zdarma. Pokud bych byl z jižních Čech, tak bych to kupoval stejně a jel asi stejně přes Prahu. Nebo by mi nabídli jiný bonus - parkování na letišti zdarma.
Pokud jsi to kupoval u němců přímo, tak máš s největší pravděpodobností v ceně vlak na letiště po celém Německu zdarma (a mám dojem, že do toho patří i jedno nádraží v Rakousku). Blíže bys to měl mít v podmínkách zájezdu.
Pokud používáš jiného českého zprostředkovatele, tak je možné že máš ten vlak možný také, ale není to jisté.
Jinak - párkování na letišti bych se nebál, většinou je to asi tak tisícovka za týden, někdy i míň.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů