Obzor od 4 089 Kč
Zobrazit zájezdy

Autem 2019, trasa z Písecka do Obzoru

Vloženo: 17. února 2019
Poslední příspěvek: 10. července 2019
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Tanya
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 5 lety
Tanya
Dobrý den, mám dotaz na cestu. Celé roky létáme do Bulharska, ale letos poprvé jedeme autem. Trasu máme naplánovánu z okolí Písecka do Obzoru u Varny. Díky za případné info.

Odpovědi 11 odpovědí

anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
před 5 lety
Mohu se zeptat, proč jste se rozhodli pro cestu autem? Ta cesta mi přijde hrozně zdlouhavá, na maďarsko-srbských hranicích dlouhé čekání, cenově, cenově to také nevychází nijak extra levně.
Dáša
Administrátor Administrátor /
Dáša
Administrátor Administrátor / před 5 lety
Dáša
před 5 lety
Hezký večer Tanyo, doporučuji nahlédnout do našeho průvodce: cesta do Bulharska.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
před 5 lety
Jste blázni, s prominutím
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
před 5 lety
Já si myslím, že to není zas tak špatný nápad. Už jsme jeli autem také a bylo to super. Nikoliv teda přes Srbsko ale čistě po EU Maďarsko-Rumunsko-Bulharsko. Na hranicích žádný problém a Rumunsko je moc krásná země, kde se vyplatí se po cestě zastavit na nějaký ten výlet. Jenom pokud plánujete si v noci zdřímnout v autě, rozhodně to nedělejte u hlavních tahů nebo na krásných nových parkovištích u dálnice. Dost se tam krade. Raději si zaplaťte nějaký levný motel s hlídaným parkovištěm.
Tomek
nový člen nový člen /
Tomek
nový člen nový člen / před 5 lety
Tomek
před 5 lety
Ahoj. Cesta do Bulharska autem je super, hlavně jestli vás netlačí čas. My byli také přes Rumunsko. Určitě to je rychlejší a pohodlnější. Silnice v Rumunsku jsou nové a v dobrém stavu. Je pravda co psal anonym předemnou, že v okolí hlavních tahů a na parkovištích hlavně kolem Temešváru je to trochu divočina. Nám se tam také dobývali v noci do nádrže a jednou i do auta. A co je další nepříjemností - všude jsou otravní toulavý psi. Pozor také na rumunskou naftu, možná jsem měl jen smůlu, ale dost slušně jsem si zadělal palivový filtr! Jinak v horách je svatý klid, milí lidé a krásná příroda. Nenechte si ujít krasové jeskyně. Dunaj doporučuji přejet po mostě. Je to za poplatek, ale je celkem únosný. Přívoz je fakt jen pro dobrodružné povahy
migro
stálá členka stálá členka /
migro
stálá členka stálá členka / před 5 lety
migro
před 5 lety
my jezdímeuž 10 let autem do Bulharska a jezdíme přes Srbsko cesta je bezpečná bez problémová a skoro celá po dálnici my jezdíme z Hustopeč na Sluneční a protože máme Rakouskou dálniční známku tak to berem přes Rakousko , Madarsko, Srbsko cesta nám trvá 17 hodin , vyrážíme zásadně v prostřed týdnu a brzo ráno tak ve 2 hodiny to kvuli turkum a dlouhému čekání na hranicích Horgoš jeden rok jsme čekali 5 hodin a když se zadaří a Horgoš je narvanej tak ted už to bereme na jiné hranice kde čekáme minimálně tak pul hodiny , pohonné hmoty vyjíždíme s plnou nadrží a potom se zastavujeme v Szegedu v Auchanu kde dotankujeme a nakoupíme čabajky v Srbsku platíte za projeté úseky dálnice mýtné celkem to letos vyjde asi na 13 euro , v Bulharsku mají vinětku ta plarí na všechny silnice a letos je už možné si ji koupit přes internet stejně tak i Madarskou , za Bulharskýma hranicema Kalotina je to asi 50 km do Sofie dodržovat danou rychlost bývají zde často policejní hlídky Sofii projíždímebud centrem je to rychlejší a nebo když se dostaneme do špičky tak to berem na obchvat severní tangenta cesta se dá zvládnout na jeden zátah
migro
stálá členka stálá členka /
migro
stálá členka stálá členka / před 5 lety
migro
před 5 lety
p.Radku cesta autem je sice zdlouhavější , ale určitě o dost levnější jak letadlem my za cestu tam a zpět dáme cca 7000 Kč , s když jsem počítala letadlo pro 4 členou rodinu tak jsem se určitěpo 7000 Kč nevlezla
Ivanka65
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Ivanka65
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Ivanka65
před 5 lety
@migro ~ Dobrý den, mohu prosím název jiného přechodu v Srbsku než je Horgoš. Děkuji
migro
stálá členka stálá členka /
migro
stálá členka stálá členka / před 5 lety
migro
před 5 lety
@Ivanka65 ~ásotthalom- backi vinogradi od 7 do 19 hod. dále je to Tompa-kelebia nepřetržitě , a starý Horgoš ten je taky od 7-19 pak je ještě jeden ten vyzkoušený nemáme mám tu informaci od kolegy je to Bački breg ten je trošku dál až za Tompou
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
anonym
před 5 lety
@Tanya napsal(a):
Dobrý den,mám dotaz na cestu.Celé roky létáme do Bulharska,ale letos poprvé jedeme autem.Trasu máme naplánovánu z okolí Písecka do Obzoru u Varny. Díky za případné info.
Jetjet
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Jetjet
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Jetjet
před 5 lety
@anonym ~ Já jedu zítra na Sluneční pobřeží z Hodonína

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů