Thajsko od 26 895 Kč
Zobrazit zájezdy

Rozpočet Thajsko

Vloženo: 9. března 2019
Poslední příspěvek: 10. března 2019
nový člen nový člen /
Roxy
nový člen nový člen / před 5 lety
Roxy
Dobrý den, mám dotaz (3 dospělí). Rozpočet 40-45 tisíc. Počítám cca 9 tisíc/letenka/osoba. Je reálné vyjít se zbytkem za ubytování, jídlo, případně nějaké drobnosti?

Odpovědi 2 odpovědi

Roxy
nový člen nový člen /
Roxy
nový člen nový člen / před 5 lety
Roxy
před 5 lety
Zapomněla jsem napsat, že na 14 dní
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 5 lety
Kristýna
před 5 lety
@Roxy ~ Dobrý den, při troše štěstí se s ubytováním vlezete do 10 tis Kč za 14 dní pro vás 3. Pokud jste dobrodruzi a nechcete plánovat dopředu, je dobré porozhlédnout se po ubytování až na místě - většinou tam najdete bungalovy a menší hotely, které nenajdete na webu, a jsou za levnější cenu.
Pokud tedy počítáte za letenky 27 tis. Kč + ubytování 10 tis. Kč jste na 37 tis. Kč a na jídlo a další útratu vám peněz moc nezbývá. Thajsko je levné, ale za jídlo, přepravu z letiště do hotelu, dopravu na místě, výlety, suvenýry apod. také něco zaplatíte.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů