Thajsko od 20 675 Kč
Zobrazit zájezdy

Thajsko ostrovy

Vloženo: 17. února 2019
Poslední příspěvek: 11. května 2019
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
Dobrý den, které thajské ostrovy jste navštívili a proč? Které stojí za to vidět? Díky

Odpovědi 10 odpovědí

anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
před 5 lety
Nám se líbilo hodně na Koh Phangan. Jsou tam opravdu nádherné pláže, některé části jsou ještě nedotčené resorty a davy turistů. Opravdu ráj na zemi <3
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
před 5 lety
Za nás Koh Lanta, Koh Lipe, Koh Mook a Koh Kood. Ale jsou to spíš turisty ještě tak nedotčené ostrovy, skutečné ráje na zemi. Záleží co od toho očekáváš. Pokud bys chtěla spíš hodně služeb, davy lidí tak Koh Phi Phi.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
před 5 lety
Dobrý den, zajímalo by mě prosím, jak jsou řešená místa při přestupu, jsou stejné sedačky, nebo to musím pro jiný palubní lístek.Ještě nikdy jsem neletěl s přestupem.Děkuji za info
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 5 lety
Kristýna
před 5 lety
anonym ~ Dobrý den, navštívila jsem většinu thajských ostrovů a letovisek a to Phuket, Phi phi, Krabi, Ko Lipe, Ko Lanta, Koh Ngai, Ko Samui, Ko Phanghan, Ko Tao, Ko Kood, Ko Wai, Ko Maak a Ko Chang.
Záleží co si od ideální dovolené představujete, pokud hledáte božský klid bez turistů, liduprázdné pláže a nedotčenou přírodu, tak bych Vám rozhodně doporučila Ko Kood, Ko Maak a Ko Wai. Krásnější pláže s čistější vodou jsem nezažila. Jedinou nevýhodou je, že na těchto ostrovech je docela mrtvo - někde je pouze pár hotelů/bungalovů či malá vesnice, takže pokud máte rádi noční život, tak to nebude to pravé pro Vás a poohlídla bych se po jiných ostrovech. Navíc jsou to malé ostrovy, a kromě nádherných pláží a pár menších vodopádů (pouze na Ko Kood) tam nic jiného nenajdete.
Za divokým nočním životem vyražte na Phuket, Phi Phi, Ko Samui nebo Ko Phanghan. Phuket ani Ko Samui se mi ale osobně vůbec nelíbily. Ko Phanghan a Phi Phi jsou velmi turistické ostrovy, ale i tam najdete krásné opuštěné pláže.
Za zlatý střed považuji ostrovy Ko Lipe či Ko Tao, kde se turismus začíná rozvíjet a přibývá hotelů, restaurací a barů, ale na druhé straně si také užijete krásné pláže s minimem lidí.
Kukis
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Kukis
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Kukis
před 5 lety
Dobrý den potřebuji se zeptat chci se dostat z Bangkoku na ostrov Koh Chang můžete mi poradit nejlepší a možná nejrychlejší způsob přepravy jak se tam dostat hlavně pojedu tam až začátkem Října vím ze musím počítat s deštěm a tak se chci zeptat jestli se může stát ze lodní přeprava třeba nepojede kvůli počasí ? Je to možné ?
Moc děkuji za rady a tipy
Lukáš
Pandanaceste
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Pandanaceste
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Pandanaceste
před 5 lety
My jsme teď strávili měsíc v Krabi, je zde velká Ao Nang Beach odkud vyjíždějí každý den lodě na všechny okolí ostrovy (Kho Phi Phi, Bamboo Island, Railay Beach, Chicken Island atd.). Za mě je tu super výchozí místo, pokud chcete prozkoumat menší thajské ostrůvky.
A taky se odtud dá dělat spousta výletů po okolí, nějaké tipy jsem kdyžtak sepsala u sebe na blogu: pandanaceste.cz/jizni-thajsko…
Georg66
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Georg66
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Georg66
před 5 lety
@Kristýna ~ Ahoj, poslední Thajské rájské ostrovy jsou Koh Bulon a Adang. Krásné korály, klid a bez lidí. Nečekej párty do rána.
Jirka
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 5 lety
Kristýna
před 5 lety
@Georg66 ~ Zdravím, o těchto dvou ostrovech jsem slyšela, ale bohužel jsem neměla možnost je navštívit. Každopádně díky za tip, nedokážu si představit, že existuje větší ráj než je Ko Kood nebo Ko Maak.
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 5 lety
Kristýna
před 5 lety
@Kukis ~ Hezký den,
Z Bangkoku jezdí denně spousta autobusů a minibusů směrem do Tratu nebo až přímo do přístavů Laem Ngop či Thammachat (z obou vyjíždí lodě na Ko Chang). Osobně lepší zkušenost mám s místními autobusy, které vždy vyjížděly cca na čas, kdežto minibus většinou čeká než se zaplní, a tak může nabrat klidně i hodinové zpoždění.
Lodě jezdí na Ko Chang 365 dní v roce. Jezdí přibližně každých 45 minut, v hlavní sezóně i častěji. Zrušení lodí na této trase kvůli počasí je opravdu výjimečné, moře mezi pevninou a ostrovem je chráněno před údery tropických bouřek.
Georg
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Georg
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Georg
před 5 lety
@Kristýna ~ Na těchto ostrovech jsem nebyl, ale uvažoval jsem o tom a rád bych se tam podíval. Vypadá to dobře. U těch mých ostrovech musíš počítat s minimem resortů a elektřína jde od 18 - 10 ráno. Voda se ohřívá na slunci v tancích. Nebál bych se tam jet se ženou, za předpokladu, že se vybere slušný resort. V dalších resortech je bambusová klasika.
Adang, tam bylo nejčisčí moře na šnorchlování, úžasný ryby a pěkný resort v národním parku, nádherný ubytovaní se sociálním zařízením, klimatizací a ventilatorem, výhledm na moře za neuvěřitelných 600 Bath. El. 24 hodin. Jedna restaurace, altány s grilem pro veřejnost. Doporučuji přivést suroviny na gril, zeleninu a ovoce z Ko Lipe. Lítám tam z Prahy - Doha - Langkawi. Letenky byly v dubnu v akci s Qutars za 13. Teď 18. i tak dobrý, za slušný let. Langkawi krásný rušný ostrov se vším, jenom moře na potápění špatný. Zase tam jsou hodně zajímavá a krásná místa.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů