Slunečné pobřeží od 3 315 Kč
Zobrazit zájezdy

Znám jeden hotel kam bych už nejela - Hotel Marvel

Vloženo: 16. července 2013
Poslední příspěvek: 16. července 2013
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 11 lety
anonym
Hotel Marvel je docela pěkný hotel v druhé řadě od pláže ,jela jsem tam s přesvědčením,že nebudu malicherná a nedám na špatné recenze, jsme lidi různí a tak jsem se k tomu postavila ,že si to s vnoučátkama užijeme 5 a 8 let .Docela jsem zavírala oči nad růzmými drobnostmi co se týče úklidu ,to ,že nejsou momentálně v jídelně k dispozici vidličky nebo skleničky na pití ,že neutřou stoly po jídle ale jsme přeci na dovče a máme dost času, tak si počkám až to za chvilku donesou a třeba i poprosím aby ten stůl dal číšník dopořádku .Nebudu chodit kolem horké kaše a napíši Vám to. Okradli nás tam a to hned 2x.Poprvé jsem to hned nezjistila a dětem když hledaly Tablety ,jsem slibyla ,že se večer po nich podíváme ,že nám ujede autobus do Nessebru ,nebylo již co hledat ,8 letý vnuk mi řekl ,že si schoval pod pěřinu a myslel ,že 5ti letý ho někam přesunul ale bohužel,jak se říka s jídlem roste chut a protože jsme hned neudelali opatření, tak se zloděj vrátil. podruhý ,když jsme si opůlnoci prohlíželi co jsme nafotili a natočili na video a ráno si chcete vzít léky a zjistíte ,že je máte na botníku místo na nočním stolku a peněženku ,kterou jste měla také v kabelce na nočním stolku ,leží vybrakovaná na botníku vedle léků a foták s kamerou je fuč .Tak co z toho vyplývá,že nás v noci na zamčeném pokoji někdo navštívil a sebral co se mu hodilo a potichu zmizel.Okamžitě jsem to nahlásila na Recepci jelikož hotel je hlídán kamerovým systémem ,ALE BACHA, jenom recepce a ne výtahy ne chodby ani schodiště ,dobré tak pro zloděje, fakt. Tak jsem volala na cestovku .že neumím bulh .aby poslali tlumočnici abych to mohla nahlásit na policii,tak přišla paní tlumočnice a bylo mě řečeno ,že v sobotu ani v nedeli policice na tyto případy nechodí, jelikož nebylo použito násilí a že nebudu moci v pondělí odcestovat domů, že budu pozvána ve všední den k výslechu ,zkrátka byla jsem ráda ,že jsem si na začátku penízky rozdelila a pasy z polovinou peněz dala do trezoru u recepce a že jsem mohla v pondělí odcestovat s rodinou domů,že nám neukradli pasy a letenky.a ponaučení ,na každém šprochu pravdy trochu -pokud se rozhodnete jet do hotelu Marvel na Slun pobřeží , tak si dávejte pod kliku něco,aby až k vám někdo v noci poleze, neměl tak jednoduchý, jako u nás meli jsme jenom zamknuto .Fakt to není pěkný pocit, když si uvědomíte ,že Vám v noci ,když spíte někdo courá po bytě a jde Vás okrást .Přejí Vám pěknou ničím nerušenou dovolenou .Do hotelu Marvel bych už nikdy nejela .

Odpovědi 0 odpovědí

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů