Dovolená Slunečné pobřeží - Bulharsko 2020/2021

Načítám
Načítám
Nastavené filtry:
Bulharsko
Slunečné pobřeží
Gold Pearl (Orpheus Boutique)

Gold Pearl (Orpheus Boutique)

Snídaně 9 dní
Letecky z Katovic Last minute

Slunečné pobřeží

Populární resort Slunečné pobřeží najdete 6 km severně od Nesebaru v Burgaské oblasti Bulharska. Jedná se o rušné prázninové letovisko s množstvím restaurací a hotelů všech kategorií a širokým výběrem zábavních aktivit od aquaparků, přes bowling, minigolf až k divadlu pod širým nebem či nočním klubům s živou hudbou. Široká a 8 km dlouhá pláž nabízí rozmanité vodní sporty a po pobřežní promenádě lemované kavárnami, stánky se suvenýry a pouličními umělci se dostanete až do sousedního Nessebaru. K prozkoumání širšího okolí využijte půjčovny motocyklů, lodiček nebo projížďku na koních.

Často kladené otázky

Kdo prodává zájezdy v oblasti Slunečné pobřeží?

Aktuálně naleznete nabídku dovolené Slunečné pobřeží (Bulharsko) od CK Alexandria, Dovolená.cz, FIRO-tour, Invia.cz, TravelPortál.cz.

Jaké jsou ceny dovolených v oblasti Slunečné pobřeží?

Ceny začínají na 3 599 Kč, nejdražší zájezd stojí 59 145 Kč.

Z jakých typů stravy je možné vybírat?

Jaké jsou možnosti dopravy?

Jsou k dispozici nějaké slevy?

Vybírat můžete z last minute, first minute, senior 55+.

Které hotely jsou nejlépe hodnocené?

Klienti nejlépe hodnotí v oblasti Slunečné pobřeží hotely: Royal Dreams Holiday Village (100%), Riu Helios (95%), Rome Palace Deluxe (95%), Aparthotel Premier Fort Beach (91%), Hotel L&B (91%).

Které hotely jsou u klientů oblíbené?

Nejoblíbenější hotely v oblasti Slunečné pobřeží jsou podle cestovatelů tyto: Hotel Kotva, Zefir Hotel, Riva Hotel, Hotel Kavkaz, Burgas Beach.