Jste tu noví nebo delší dobu? Představte se

Vloženo: 26. března 2019
Poslední příspěvek: 27. ledna 2022
Administrátor Administrátor /
Mikey
Administrátor Administrátor / před 5 lety
Mikey
Vítáme Vás na Cestolinu, sdělte nám pár slov o sobě
Odkud jste, kde jste byli, kam se chystáte, co byste rádi probrali? Ať se lépe poznáme

Odpovědi 145 odpovědí

Mikey
Administrátor Administrátor /
Mikey
Administrátor Administrátor / před 5 lety
Mikey
před 5 lety
Jsem Michal Vávra a Cestolino.cz jsem v roce 2012 založil, snažíme se s celým týmem vytvořit platformu pro cestovatele, kde mohou sdílet svoje zážitky z cest a vzájemně si pomáhat a radit.
Připravujeme užitečné informace o zemích a místech v průvodci , o letištích a aerolinkách . V akčních nabídkách hledáme levné zájezdy a letenky. Srovnáváme nabídky cestovních kanceláří, sdružujeme recenze hotelů a jejich seznam , abyste si mohli lépe vybrat Vaši dovolenou.
Bydlím v Turnově a rád poznávám Řecko, navštívil jsem např. Island, Maroko, Itálii, Španělsko, Estonsko, Litvu, Lotyšsko, Dánsko, Švédsko... A rád bych se v dohledné době vydal na Azory...
Karolína_Palečková
nový člen nový člen /
Karolína_Palečková
nový člen nový člen / před 5 lety
Karolína_Palečková
před 5 lety
Zdravím všechny cestovatele, já jsem Karolína Palečková - mladá maminka, která v současné době cestovala spíše po České republice, ale i tady je krásně. Letos bych se konečně zas chtěla vydat za hranice a to konkrétně do mého milovaného Řecka. Na Cestolino jsem narazila díky cestovatelské seznamce, jelikož sháním parťáky na ty moje cesty s dítětem.
Zdenka5
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Zdenka5
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 5 lety
Zdenka5
před 5 lety
Jsem v důchodu a ráda bych ještě cestovala dokud můžu. Žijí s přítelem ale ten na cestování moc není.Chtěla bych k moři ale ne sama.Našla by se paní která má stejný problém????
Ilus
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Ilus
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Ilus
před 5 lety
Rada cestuji jsem z Brna.byla jsem spanelsko ,francie,bulharsko,italie .Nejvice se mi libi Spanelsko chtela bych se podivat do Andalusie na poznavacku.
dusanperutka
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
dusanperutka
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
dusanperutka
před 5 lety
@Mikey ~ Ahoj, jmenuji se Dušan, a pocházim z Moravy, z Hranic. Miluji cestování, a horskou turistiku, od května 2017, kdy jsem poprvé letěl letadlem jsem propadl lákadlu pohodového cestování s nízkonákladovkama, a do letošního února jsem už 7x letěl. Mé nejbližší výlety jsou za týden na Sardinii, ke konci května na Sicilii a na konci června na Ibizu. Začátkem prázdnin mám v plán mini trip autem do Dolomit, na Gardu a na Chorvatský Murter. Tak v zkratce o mne
Zdenka5
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Zdenka5
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 5 lety
Zdenka5
před 5 lety
Dobrý den jsem v důchodu jmenuji se Zdenka ráda bych se podívala do Spanélska na menor léčivé bahno a moře ale sama nechci kdyby se našla paní s podobným přáním. Bydlím kousek od Prahy s pozdravem Zdenka Mladkova
xypani
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
xypani
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
xypani
před 5 lety
@Mikey ~ Ahoj, jsem Marcela..... No něco málo jsem již viděla, ale můj sen, již od mládí, je safari v Africe. Po tom moc toužím. Třeba to ještě stihnu.......je mi již 65.let.....neumìm jazyky a tak jsem stále závislá na překladateli. A kde jsem již byla, Evropa skoro celá, Asie.. tehdejší SSSR, Vietnam, Thajsko, Bali, jo a byla jsem v Austrálii..... tedy chybí mi ta Afrika a Amerika..
Lenča007
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Lenča007
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 5 lety
Lenča007
před 5 lety
Ahojky jmenuju se Lenka a jsme tady jen chvilku, a jako všíchi tady ráda cestuji. Moje srdeční záležitost je španělsko a ostrov Tenerife. Jinak jsme křtěná Vltavou a žiji tedy v Praze celý život. Co se toho cestování týká, tak mám za sebou Tunis, Ibizu, Tenerife, Valencii, Maďarsko, Německo a to je asi tak všechno
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
anonym
před 5 lety
Ahoj, cestuji rada a casto. Obcas neni s kym, takze vyuziji cestovatelskou seznamku. A vzdycky to vyslo . Jsem spise na interiery nez exteriery. Tzn. zamecky, palace, muzea a tak. Treba tady s nekym nekam taky vyrazim. Mejte se
Jarmila66
nová členka nová členka /
Jarmila66
nová členka nová členka / před 5 lety
Jarmila66
před 5 lety
@Mikey ~ Jmenuji se Jarmila a mezi mé záliby patří hlavně chata a cestování. S manželem jsme projezdili Slovensko, Rakousko, Německo. Byli jsme ve Francii, Bulharsku, Chorvatsku, Slovinsku. Cestování už pro nás není tak snadné jako dřív, ale nevzdáváme to. Nyní mám v plánu Jordánsko společně s dcerou a vnoučaty. Ráda si tu pročítám diskuze a sleduji zájezdy.
Terra
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Terra
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Terra
před 5 lety
Ahoj jsem Tereza Tigana. Cestuji moc ráda. Mám za sebou téměř celou Evropu, Turecko, Egypt, Tunisko, USA. Letos mě čeká Andalusie kterou mám moc ráda a Dubaj. Plánuji cestu na Havaj a moc ráda bych se dozvěděla zkušenosti ostatních cestovatelů a to nejen o Havajských ostrovech.
Daddy
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Daddy
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Daddy
před 5 lety
Zdravím všechny cestovatele zde na Cestolino. cz. Jmenuji se Drahomíra Maresová a jsem z Brna. V minulosti jsme procestovala všechny Kanárské ostrovy, Baleáry, řecké ostrovy Kréta, Zakynthos, Samos, Simi, Santorini, Kalymnos, Thasos.Z Afriky sever. Nyní se chci rozjet do vzdálenějších destinací a dychtivě sleduji tipy a poznatky na Cestolino. cz.
Mikey
Administrátor Administrátor /
Mikey
Administrátor Administrátor / před 5 lety
Mikey
před 5 lety
Vítám nové členy
@Zdenka5 ~ Zkuste se podívat nebo přidat příspěvek do cestovatelské seznamky, spousta lidí tu řeší podobný problém...
@Ilus ~ souhlasím, Španělsko je krásná země.
@dusanperutka ~ V Hranicích mám kamaráda, moc pěkné město. Máte toho v plánu docela dost Kdyžtak si nastavte odpočet.
@xypani ~ Safari, to bych také rád někdy zažil...
@Lenča007 ~ Také pěkný seznam zemí
@anonym ~ V seznamce určitě někoho na interiéry najdete...
@Jarmila66 ~ To jsem rád, že se Vám tu líbí. Pár tipů k Jordánsku je zde.
@Terra ~ Slušný seznam zemí
Jarča
nová členka nová členka /
Jarča
nová členka nová členka / před 5 lety
Jarča
před 5 lety
Ahoj všem, já ještě studuji Vš a u toho se snažíme s přítelem každou volnou chvíli cestovat. Za pár dní jedeme do Říma a potom do Anglie. Zatím jezdíme spíše po Evropě, ale jednou bysme se rádi vydali na roadtrip po USA.
Lola
stálá členka stálá členka /
Lola
stálá členka stálá členka / před 5 lety
Lola
před 5 lety
Jmenuji se Lída a cestuji také hlavně s přítelem. Byli jsme společně v Chorvatsku a Řecku. Během léta bysme se rádi podívali do Francie a Skotska a na podzim snad opět Chorvatsko. Rádi tu sledujeme hlavně akční letenky a zájezdy.
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
anonym
před 5 lety
Zdravím všechny cestovatele
Velice ráda poznávám nové. ...
Byla jsem zvyklá hodně cestovat ale už bohužel nemám s kým
Rada bych poznala nové přátele kteří jsou na tom stejne
Zdraví Miluše
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
anonym
před 5 lety
Zdravím všechny cestovatele
Velice ráda poznávám nové. ...
Byla jsem zvyklá hodně cestovat ale už bohužel nemám s kým
Rada bych poznala nové přátele kteří jsou na tom stejne
Zdraví Miluše
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
anonym
před 5 lety
Zdravím všechny cestovatele
Velice ráda poznávám nové. ...
Byla jsem zvyklá hodně cestovat ale už bohužel nemám s kým
Rada bych poznala nové přátele kteří jsou na tom stejne
Zdraví Miluše
Nadadv
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Nadadv
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 5 lety
Nadadv
před 5 lety
@Zdenka5 ~ Dobrý den Zdeňko, nejste sama . Jestli chcete, napište mi prosím sms na tel. 608952577 nebo na email n.dvorak@email.cz. Moje kamarádka má stejný problém a chce v létě také někam vyrazit. Mohu vás spojit. Naďa
Dáša
Administrátor Administrátor /
Dáša
Administrátor Administrátor / před 5 lety
Dáša
před 5 lety
Ahoj všem, jmenuji se Dáša a pocházím ze severních Čech. Tady na webu se podílím na obsahu, aby články byly zajímavé a informace měly vypovídající hodnotu.
Ráda cestuji a poznávám nové lidi. Mezi země, které jsem navštívila patří například Německo, Polsko, Rakousko, Chorvatsko, Francie, Itálie, Černá Hora, Bosna a Hercegovina, Řecko, Bulharsko a další. Baví mě hledat levné letenky, poslouchat dobrou muziku, jíst kvalitní jídlo a mimo jiné také psaní, čtení, historie a vlastně od všeho trochu.
Mým velkým snem je Španělsko, Portugalsko a USA.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů