Černá Hora od 2 690 Kč
Zobrazit zájezdy

Ubytování v Černé Hoře

Vloženo: 30. dubna 2019
Poslední příspěvek: 4. října 2021
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Brbla
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Brbla
Dobrý den, chci jet toto léto i s dětmi do černé hory, děti 11 a 15 takže celkem už něco vydrží, ale chci mít klid od zdlouhavého hledání ubytování. V nějakých diskuzích jsem četl že to v Černé Hoře není žádný problém, přijedete a najdete hned a ještě je na výběr. Minule jsem v Chorvatsku musel zůstat jeden den v kempu a to nechci absolvovat. Může te mi poradit i nějaké fajn ubytko někdo blízko moře s fajn pláží kde není až takový turistický ruch? Jedu do Černé Hory poprvé a vůbec nevím co mě čeká Děkuji moc za nějaké info.

Odpovědi 8 odpovědí

Arne1
legenda legenda /
Arne1
legenda legenda / před 5 lety
Arne1
před 5 lety
První vaše cesta by měla vést na Booking.com
Montenegro
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Montenegro
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Montenegro
před 5 lety
@Brbla ~ Není třeba něco rezervovat na místě seženete ubytování kdykoli e dle náročnosti od 4 do 7 tisíc za týden pro dvě až tři osoby. Takto tam jezdíme už 7 let a nikdy nebyl problém ani v top sezóně. Ceny v restauraci a obchodě levnější než u nás. Platí se tam Eurem
Brbla
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Brbla
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Brbla
před 5 lety
@Montenegro ~ Děkuji moc za info, nechceme být nemile překvapení a raději si ubytko vyberu na místě, tak aby nám to vyhovovalo. Jidlo určitě tahat s sebou nebudu a budu spoléhat že tam neutratím velké peníze v restauracích. A když jsem koukal v ostatních diskuzích, tak příspěvky byli i 5 let staré, tak jsem nevěděl. Díky moc
Brbla
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Brbla
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Brbla
před 5 lety
@Arne1 ~ Děkuji za info
Brbla
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Brbla
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Brbla
před 5 lety
@Arne1 ~ Dobrý den, děkuji za info.
Skrytý autor
Skrytý autor
před 4 lety
Skrytý autor
před 4 lety
Tento příspěvek byl skrytý administrátorem, protože porušoval pravidla webu.
Skrytý autor
Skrytý autor
před 3 lety
Skrytý autor
před 3 lety
Tento příspěvek byl skrytý administrátorem, protože porušoval pravidla webu.
kompersor4
legenda legenda /
kompersor4
legenda legenda / před 3 lety
kompersor4
před 3 lety
Minuly rok sme byvali tu:
www.google.com/maps/contrib…
Snad neporusim ziadne pravidla ak napisem, ze ubytko je vyborne cenovo a nachadza sa blizko Buljarica Beach. Pesou turistikou je dostupna aj najkrajsia plaz Ciernej Hory, Lucice Beach...

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů