Mallorca od 7 970 Kč
Zobrazit zájezdy

Výlety na Mallorce

Vloženo: 27. května 2019
Poslední příspěvek: 16. července 2019
nový člen nový člen /
Vanesa
nový člen nový člen / před 5 lety
Vanesa
Hezký den, na srpen jsme koupili levné letenky na Mallorcu. Přiletíme do Palma de Mallorca (kterou si chceme projít) a mě zajímá, jaké dál podniknout výlety na Mallorce? Určitě máme v plánu půjčení auta.

Odpovědi 3 odpovědi

Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 5 lety
Kristýna
před 5 lety
@Vanesa ~ Zdravím,
Palma je opravdu krásné španělské město, na které se vyhraďte minimálně 1 celý den. Dále určitě nevynechejte kouzelné vesnice na západě ostrova - Valldemossa, Sóller, Deia a Banyalbufar. Celé západní pobřeží je nádherné a najdete zde oblázkové pláže (což je na Mallorce rarita), divoké útesy a hory vybízející k jejich zdolání. Pokud Vám nevadí pěší túry, doporučuji stezku Camí de la Trapa, Puig de Galatzó nebo Puig de Massanella. Hodně oblíbený mezi dobrodruhy je také kaňon Torrent de Pareis.
Za návštěvu také stojí staré město Alcúdia obklopené hradbami nebo město Pollenca. Prozkoumejte také mys Formentor, po cestě k majáku vás čeká spousta nádherných výhledů a pláží.
Krásné pláže jsou na celém ostrově, já si ale zamilovala především pláž Caló des Moro. Nejsem ale jediná, protože pláž denně navštíví desítky turistů. Doporučuji vyrazit ráno, kdy pláž ještě není zdaleka tak plná jako v odpoledních hodinách.
Raketový_skunk
nový člen nový člen /
Raketový_skunk
nový člen nový člen / před 5 lety
Raketový_skunk
před 5 lety
Mys Formentor s majákem, Sa Calobra, město Sòller s náměstím, kterým projíždí vlak, města Pollença, Valldemosa a Artà. A taky vesnice Deià. Tohle všechno na severu ostrova.
Raketový_skunk
nový člen nový člen /
Raketový_skunk
nový člen nový člen / před 5 lety
Raketový_skunk
před 5 lety
A rozhodně jeskyně - Drach Caves. stojí to opravdu za to !

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů