Marina bay sands

Vloženo: 31. května 2019
Poslední příspěvek: 31. května 2019
nový člen nový člen /
Josef_Procházka
nový člen nový člen / před 5 lety
Josef_Procházka
Dobrý večer, jak to je s marina bay sands. Dá se tam jít na vyhlídku a do bazénu, i když nebudeme ubytovaní v hotelu? A co dalšího stihneme vidět za 12 hodin? Čeká nás stopover a chceme si to užít, ale zas nechci běhat s jazykem na vestě

Odpovědi 7 odpovědí

Ovča
věrný člen věrný člen /
Ovča
věrný člen věrný člen / před 5 lety
Ovča
před 5 lety
V centru města jsou tabulemi vyznačené dva prohlídkové okruhy, modrý s cervený. Uvidíte na nich nejvýznamější památky a na 12 h to je tak akorát. Jinak Singapur je na 5-8 dní, aby se vidělo všechno.
Josef_Procházka
nový člen nový člen /
Josef_Procházka
nový člen nový člen / před 5 lety
Josef_Procházka
před 5 lety
@Ovča ~ budu se muset asi ještě někdy vrátit čistě do Singapuru, abych to prošel vše. Zajímalo by mě zda tam jsou ceny skutečně tak vysoké, jak se říká? A s tím hotelem..nevíte zda se tam dá jít aspoň na tu vyhlídku bez ubytování?
Ovča
věrný člen věrný člen /
Ovča
věrný člen věrný člen / před 5 lety
Ovča
před 5 lety
Já tam byla v roce 2010, ceny vůbec vysoké nebyly. Jako u nás, možná trochu vyšší, ale levnější než západní Evropa. O tom hotelu jsem někde četla, že bazén je jen pro ubytované, pro veřejnost jen vyhlídková terasa. Ovšem tam je drahé vstupné i na singapurské poměry. Tehdy 20 SGD, muzea byla za 8 SGD.
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 5 lety
Kristýna
před 5 lety
@Josef_Procházka ~ Dobrý den,
Singapur je krásné město, které nabízí spoustu míst k vidění, takže je těžké vybrat ty nejzajímavější, které se dají stihnout během 12 hodin. Také záleží co vás zajímá, muzea, galerie, parky, památky?
Za mě určitě nevynechejte Gardens by the Bay, Little India, Arab street, Chinatown, Kampong Glam, Marina Bay Sands a okolí, Clarke Quay, případně Singapur Flyer (něco jako Londýnské oko). Více se určitě stihnout nedá, a i z těchto míst doporučuji vybrat pouze ty, které vám padly do oka nejvíce.
Bazén v Marina Bay Sands je přístupný pouze pro ubytované hosty, dostat se můžete jen do baru s vyhlídkou, z kterého bazén i celé město uvidíte. Platí se tam ale vstup, já tam byla před 2 lety, a vybírali tuším 20 SGD. Platí se ale za voucher, za který si poté nahoře můžete vybrat drinky. Do baru se dostanete dvěma výtahy, v přízemí u hlavního výtahu se vybírá vstupné do baru, já jela tím vedlejším, a tam vstup nikdo nevybíral.
Ovča
věrný člen věrný člen /
Ovča
věrný člen věrný člen / před 5 lety
Ovča
před 5 lety
Little India mě nijak nezaujala, tu bych zvolila až jako poslední variantu, kdyby zbyl čas a nevědělo se už kam se jet podívat.
Josef_Procházka
nový člen nový člen /
Josef_Procházka
nový člen nový člen / před 5 lety
Josef_Procházka
před 5 lety
Milé ženy, ještě mi poraďte, jestli se na ten jeden den vyplatí kupovat Singapore Tourist Pass, nebo raději jednotlivé lístky? Děkuji
Ovča
věrný člen věrný člen /
Ovča
věrný člen věrný člen / před 5 lety
Ovča
před 5 lety
Nevím, já vždy platila jednotlivé lístky. Pokud chcete vidět to, co popisuje Kristýna, bude potřebovat přejíždět MHD, pokud půjdete mnou zmíněné okruhy, tak stačí přijet do centa, obejít je pěšky a pak zpět na letiště, stačí jízdenka tam a zpět.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů