Primorsko od 2 588 Kč
Zobrazit zájezdy

Výlety z Primorska

Vloženo: 26. června 2019
Poslední příspěvek: 27. června 2019
nová členka nová členka /
Světlana
nová členka nová členka / před 5 lety
Světlana
Prosím vás moc, dcery nám záplatili k výročí svatby dovolenou v Bulharsku - Primorsko. Letíme do Perla Beach Hotel, kam vyrazit a co vidět v okolí? Dají se sehnat nějaké organizované výlety z Primorska? Vůbec se v tom neorientuji. manžel by rád například projížďku lodí, jak bývají v Chorvatsku s rybí hostinou, já bych zase ráda poznala více historii.. Děkuji Světlana

Odpovědi 3 odpovědi

Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 5 lety
Kristýna
před 5 lety
@Světlana ~ Zdravím,
Ano, na místě seženete spoustu organizovaných výletů. Mezi ty nejoblíbenější patří výlet do starého města Sozopol nebo do historického města Nessebar, oboje rozhodně stojí za návštěvu. Vyrazit můžete také do Burgasu za nákupy nebo k nedalekému růžovému jezeru Atanasovsko, kde můžete obdivovat ptactvo a můžete se tam i vykoupat - místní bahno je prý léčivé.
O lodních výletech bohužel moc nevím, každopádně se zde nenachází žádné ostrovy (kromě malého ostrůvku s majákem u Sozopolu), takže plavby po moři jsou pravděpodobně pouze kolem pobřeží. Bude dobré se poptat na místě.
Ovča
věrný člen věrný člen /
Ovča
věrný člen věrný člen / před 5 lety
Ovča
před 5 lety
Zajímavá je i přírodní rezervace řeka Ropotamo, tam při plavbě uvidíte mnoho želv.
Světlana
nová členka nová členka /
Světlana
nová členka nová členka / před 5 lety
Světlana
před 5 lety
Slyšela jsem ještě o zámku v Radivanovu, mělo by to být docela blízko Primorska. Dá se tam nějak jednoduše dostat autobusem třeba? Manžel by určitě chtěl fish picnic.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů