Nejlépe hodnocené hotely v Bosně a Hercegovině

Recenze na ubytování Bosna a Hercegovina - poznejte netušený klenot evropského jihu

Dávno utichlo burácení kanónů, hranice jsou vymezeny, základní rekonstrukce zničené země dokončena. Bosna a Hercegovina je nyní připravena předvést se turistům ve své plné kráse. Zajímavých míst, kvůli kterým se vyplatí ji navštívit, tady najdete celou řadu. Bát se nemusíte ani infrastruktury a úrovně služeb.

Zavítejte například do metropole Sarajeva, kde stojí Latinský most, mohutná Gazi Husrev-begova mešita nebo novogotická katedrála srdce Ježíšova. Druhým významným městem je Mostar s Karadozbegovou mešitou a se Starým mostem přes řeku Neretvu. Stejně jako další most Mehmeda Sokoloviče ve Višegradě je součástí světového dědictví UNESCO.

Pokud máte raději přírodu, vypravte se za vodopády v kaňonu říčky Una či do národního parku Kozara. V rezervaci Sutjeska bují prales Peručica a k nebi se vypíná Bosanski Maglić, nejvyšší hora Bosny a Hercegoviny.

K Bosně patří také několik krásných kilometrů pobřeží Jaderského moře. Přečtěte si recenze hotelů v letovisku Neum, které je vyhlášené spoustou možností k zábavě a nízkými cenami v obchodech.