Nejlépe hodnocené hotely Bibione - Benátská riviéra

Nastavené filtry:
Itálie
Bibione
Recenze Villa Angela
1 zájezd od 3 655 Kč
1CZK
Recenze Villa Licia
20 zájezdů od 1 925 Kč
20CZK
Recenze Appartamenti TRE C
26 zájezdů od 1 365 Kč
26CZK
Recenze Holiday Aparthotel
126 zájezdů od 17 430 Kč
126CZK
Recenze Hotel Olimpia
11 zájezdů od 9 970 Kč
11CZK
Recenze Villa Ortensia
14 zájezdů od 1 138 Kč
14CZK

Recenze hotelů Bibione - moře pod Alpami nadosah

Značná rozloha Itálie a množství turistických atrakcí má za následek, že spousta lokalit jako Řím, Sardinie, Neapol, Kalábrie nebo Florencie leží daleko mimo zájem běžného českého rekreanta. O to více stojí za to zaměřit se na severní Itálii, kde se nachází perly jako San Remo, Milán, Verona či známá Adriatická riviéra.

K nejoblíbenějším místům této oblasti u Jadranu patří letovisko Bibione - takřka symbol pohodových prázdnin u moře. Ovšem dovolená v Bibione není jenom o koupání a lenošení na krásné, deset kilometrů dlouhé pláži. Zpestřete si ji procházkami kolem pěkné laguny, návštěvou lunaparku a termálních lázní, prohlídkou náměstí Piazza Fontana s efektní fontánou a výletem do Benátek, Caorle či Palmanovy.

Výtečné ubytování v Bibione poskytují například apartmány Cavallino, rezidence Giudecca nebo příjemná Villa Licia. K nejkvalitnějším hotelům se řadí Holiday Aparthotel s velkým bazénem a komfortní Villaggio ai Ginepri. Velmi pěkný areál nabízí klidný hotel Luna.

Podívejte se také na naše recenze. Bibione sice překypuje kvalitními službami, přesto není od věci si o zkušenostech konkrétních cestovatelů něco málo přečíst.

Často kladené otázky

Kdo prodává zájezdy v oblasti Bibione?

Jaké jsou ceny zájezdů v oblasti Bibione?

Ceny začínají na 649 Kč (Apartmány Giove).

Které hotely jsou nejlépe hodnocené?

Klienti nejlépe hodnotí v oblasti Bibione hotely: Apartmány Lorena (100%), Apartmány Mery (100%), Residence Linz (100%), Appartamenti Katja (100%), Villa Angela (100%).

Které hotely jsou u klientů oblíbené?

Nejoblíbenější hotely v oblasti Bibione jsou podle cestovatelů tyto: Villaggio Tivoli, Villaggio Lido Del Sole, Residence Maria, Residence Itaca, Villaggio Azzurro.