Nejlépe hodnocené hotely na Kapverdských ostrovech

Kapverdské ostrovy - počasí beze srážek, klid a pohoda ve stínu mahagonu

Že jste nikdy neslyšeli o Makaronézii? Inu vězte, že do této jedinečné geografické oblasti v Atlantském oceánu patří mimo jiné i Kapverdské ostrovy. Polohou je to táhne spíše k Africe, historicky dlouhou dobu spadaly pod portugalskou administrativu, turisticky nabízí spoustu nevšedních lákadel.

Liduprázdné pláže, vulkán Pico do Fogo, rybářské osady, temná sopečná půda a minimum dešťů činí Kapverdy až magicky krásné, místy dokonce spíše tajemné. Ideální místo pro dovolenou, jaká tady prostě ještě nebyla.

Jaké hotely nabízí Kapverdské ostrovy? Recenze na našem webu ukazují, že většina z nich poskytuje služby vysoké kvality. To je především případ resortů jako Crioula Clubhotel, Funana, Oasis Salinas Sea a Riu Garopa na ostrově Sal či Clubhotelu Riu Karamboa na ostrůvku Boa Vista.

Zvláště hotel Oasis Atlantico Belorizonte si díky široké paletě sportovních a animačních programů získal přízeň rekreantů všech věkových kategorií.

Často kladené otázky

Kdo prodává zájezdy na Kapverdské ostrovy?

Aktuálně naleznete nabídku dovolené na Kapverdské ostrovy od Invia.cz, TravelPortál.cz.

Jaké jsou ceny zájezdů na Kapverdské ostrovy?

Ceny začínají na 22 395 Kč (Royal Decameron Boa Vista), nejdražší zájezd stojí 90 690 Kč (Melia Dunas Beach Resort & Spa).

Které hotely jsou nejlépe hodnocené?

Klienti nejlépe hodnotí na Kapverdských ostrovech hotely: Riu Palace (97%), Clubhotel Riu Karamboa (91%), Royal Decameron Boa Vista (90%), Riu Touareg (90%), Melia Dunas Beach Resort & Spa (90%).

Které hotely jsou u klientů oblíbené?

Nejoblíbenější hotely na Kapverdských ostrovech jsou podle cestovatelů tyto: Royal Decameron Boa Vista, Oasis Atlantico Belorizonte, Clubhotel Riu Karamboa, Riu Touareg, Crioula Clubhotel & Resort.