Nejlépe hodnocené hotely Rhodos

Nastavené filtry:
Řecko
Rhodos
Recenze Hotel Apollo Beach
16 zájezdů od 44 790 Kč
16CZK
Recenze Atrium Prestige Thalasso Spa Resort & Villas
419 zájezdů za 12 290 až 88 990 Kč
41912290.0088990.00CZK
Recenze The Ixian Grand
134 zájezdů od 40 790 Kč
134CZK
Recenze Lindian Village
8 zájezdů od 32 390 Kč
8CZK
Recenze Alex Beach
2 zájezdy od 50 090 Kč
2CZK

Recenze hotelů Rhodos - slunce, pláže, památky a řada atrakcí

Největším z řeckého Dvanáctiostroví neboli Dodekanés je malebný ostrov Rhodos. Na severu se téměř dotýká asijského pobřeží, z velké části ho omývají vody Egejského moře a stoprocentně patří mezi nejvyhledávanější prázdninové lokality Řecka.

Žádný div, když ostrov, na němž kdysi stával Rhodský kolos, jeden ze sedmi divů světa, nabízí spoustu zábavy, krásné pláže jako v zálivu Anthony Quinn a jedinečnou přírodu. Rodos ukrývá slavné údolí motýlů Petaloúdes, archeologické naleziště Lindos, vrcholek Profitis Ilias i obří akvapark v rozsáhlé rekreační zóně Faliraki. Svou dovolenou si tady prostě užije každý.

To samé platí i pro ubytování. K dispozici jsou menší apartmány i ohromný a stylový La Marquise Luxury Resort, rodiny s dětmi ocení příjemný Virginia hotel v oblasti Kallithea. Široký výběr služeb v rámci all inclusive, sportovní vybavení, několik restaurací a program pro děti poskytuje komplex Lindos Princess.

A ještě jedna dobrá rada. Před cestou na Rhodos recenze našich uživatelů poslouží jako výborný rádce, který upozorní na případné trable.

Často kladené otázky

Kdo prodává zájezdy v oblasti Rhodos?

Aktuálně naleznete nabídku dovolené Rhodos od CK Blue Style, Invia.cz, TravelPortál.cz.

Jaké jsou ceny zájezdů v oblasti Rhodos?

Ceny začínají na 8 990 Kč (Evi Hotel).

Které hotely jsou nejlépe hodnocené?

Klienti nejlépe hodnotí v oblasti Rhodos hotely: Lindos Blu (100%), Lindos Village (100%), Mayia Exclusive Resort & Spa (100%), Amarylis (100%), Apartmány Gregory Peck (99%).

Které hotely jsou u klientů oblíbené?

Nejoblíbenější hotely v oblasti Rhodos jsou podle cestovatelů tyto: Evi Hotel, Virginia Hotel, Comfort Asterias, Labranda Blue Bay Resort, Lutania Beach.