Nejlépe hodnocené hotely Bratislava - Jižní Slovensko

Recenze hotelů Bratislava - dobře dostupné a cenově rozumné

Rozkošnicky usazená mezi zvolna plynoucím Dunajem a nejjižnějšími výběžky Karpat, taková je Bratislava, hlavní město Slovenska. Bývalý provinční Prešpurk se v posledním století rozrostl v moderní velkoměsto, kterému dominuje Bratislavský hrad a Most SNP s charakteristickou vyhlídkovou restaurací v hlavici pylonu.

Vyzkoušejte ubytování ve slovenské metropoli a poznejte její lákadla jako trosky Devínského hradu, barokní Grasalkovičův palác, katedrálu sv. Martina nebo secesní Modrý kostelík. Lanovkou můžete vyjet na vrchol Kamzík s rozhlednou.

Hotely v Bratislavě nabízejí dostatek ubytovacích kapacit a najdete je v historickém centru i na malebných okrajích města. K oblíbeným patří například hotel Sorea Regia, moderní komplex Barónka či velmi komfortní hotel Viktor. Finančně velice přístupný je naopak hotel Nivy u jezera Štrkovec na sídlišti Ružinov.

Před objednávkou pobytu v Bratislavě nahlédněte také na recenze našich uživatelů. Jedná se o vynikajícího pomocníka při výběru toho správného hotelu.

Často kladené otázky

Kdo prodává zájezdy v oblasti Bratislava?

Aktuálně naleznete nabídku dovolené Bratislava od CK ATIS a.s., TravelPortál.cz.

Jaké jsou ceny zájezdů v oblasti Bratislava?

Ceny začínají na 1 300 Kč (Hotel Plus), nejdražší zájezd stojí 72 030 Kč (City Hotel Perugia).

Které hotely jsou nejlépe hodnocené?

Klienti nejlépe hodnotí v oblasti Bratislava hotely: Penzion Györy (86%), Hotel Barónka (76%), Ponteo (74%), Hotel Sorea Regia (74%), Hotel Plus (70%).

Které hotely jsou u klientů oblíbené?

Nejoblíbenější hotely v oblasti Bratislava jsou podle cestovatelů tyto: Penzion Györy, Hotel Barónka, Chopin Airporthotel Bratislava, Ponteo, Hotel Sorea Regia.