Nejlépe hodnocené hotely Alanya - Turecká riviéra

Nastavené filtry:
Turecko
Alanya
Recenze Haydarpasha Palace
12 zájezdů od 28 200 Kč
12CZK
Recenze Laguna Beach Alya
1125 zájezdů od 23 990 Kč
1125CZK
Recenze Grand Zaman Beach
5 zájezdů od 28 572 Kč
5CZK
Recenze Hotel Panorama
3 zájezdy od 36 928 Kč
3CZK
Recenze Diamond Hill Resort
1146 zájezdů od 20 390 Kč
1146CZK

Recenze hotelů Alanya - za tureckou kávou a královnou Kleopatrou

Osvěžující Středozemní moře, tři tisíce metrů vysoké vrcholy v dáli, krásné písečné pláže, akvaparky a spousta další zábavy, to je kolorit oblasti kolem letoviska Alanya. Rozkládá se ve východní části Turecké riviéry a návštěvníkům nabízí především komfort velkého města s kompletní vybaveností. Dovolená tady znamená procházky rušnými ulicemi, nakupování a výlety za přírodou vnitrozemí.

Prožijte Turecko se vším všudy, s prodejem koberců, s kavárnami a kebabem. V Alanyi rozhodně nepřehlédněte ani historický přístav, osmanskou pevnost a byzantský kostel sv. Jiří.

Vyzkoušejte Grand Zaman Hotel těsně u vyhlášené Kleopatřiny pláže nebo Lonicera World, rozsáhlý areál s vodním parkem a mnoha sportovišti v Avsallaru. Velmi dobře hodnocený je také Annabella Diamond Spa & Hotel v Incekum či přímo pod slavnou Rudou věží v centru Alanye stojící hotel Drita.

Přečtěte si recenze hotelů i z dalších rekreačních středisek v regionu jako jsou Okurcalar, Konakli či Kestel. Lépe si tak vyberete, kam se v zemi půlměsíce vydat na svou vysněnou dovolenou.

Často kladené otázky

Kdo prodává zájezdy v oblasti Alanya?

Aktuálně naleznete nabídku dovolené Alanya od CK Blue Style, Invia.cz, TravelPortál.cz.

Jaké jsou ceny zájezdů v oblasti Alanya?

Ceny začínají na 10 290 Kč (Acar Hotel).

Které hotely jsou nejlépe hodnocené?

Klienti nejlépe hodnotí v oblasti Alanya hotely: Yuvam Suit (100%), Family Life Pascha Bay Hotel (100%), Sensimar Side Resort & Spa (100%), Delphin Botanik Platinum (96%), Haydarpasha Palace (95%).

Které hotely jsou u klientů oblíbené?

Nejoblíbenější hotely v oblasti Alanya jsou podle cestovatelů tyto: Kleopatra Gungor Hotel, Tac Premier Hotel and Spa Alanya, Sultan Sipahi Resort, Mesut, Kleopatra Dreams Beach.