Nejlépe hodnocené hotely Side - Turecká riviéra

TureckoSide
Hodnocení hotelu klienty (2x): 98%
TureckoSide
Hodnocení hotelu klienty (19x): 96%
TureckoTitreyengol
Hodnocení hotelu klienty (12x): 96%
TureckoColakli
Hodnocení hotelu klienty (5x): 96%
TureckoSide
Hodnocení hotelu klienty (1x): 96%
TureckoColakli
Hodnocení hotelu klienty (100x): 94%
TureckoColakli
Hodnocení hotelu klienty (5x): 94%
TureckoColakli
Hodnocení hotelu klienty (123x): 93%

Recenze hotelů Side - skvělé prázdniny na správné straně

Dlouhé písečné pláže, kvalitní infrastruktura v podobě silnic, hromadné dopravy, obchodů a restaurací, řada zajímavých historických míst, pěkná příroda: zní to jako otřepané klišé cestovek, leč výstižnější charakteristiku pro oblast letoviska Side byste asi těžko hledali. Nebo ještě jinak - pokud toužíte po parádní dovolené v Turecku, tohle místo uprostřed Turecké riviéry je pro vás jako stvořené.

Můžete si tady užívat skvělé koupání ve Středozemním moři, nákupy na velkém tržišti v nedalekém Manavgatu i antické památky malého poloostrůvku, na němž staré Side leží. Vyberte si z široké nabídky last minute zájezdů do Side a nenechte ujít výlet do kaňonu Köprülü, do města Alanya, ani želvy, pelikány a vodopády řeky Manavgat.

Pýchou Side je rozhodně hezké pobřeží, které lemují stylové hotely. K nejlépe hodnoceným se řadí rozlehlý Prenses Resort, moderní hotel Adalya Ocean a komfortní Kamelya Holiday Village s vlastním akvaparkem. Velice dobře se budete cítit také v resortu Victory s nádherným bazénem a v luxusním areálu Club Side Coast.

Paleta ubytování v Side je skutečně nesmírně bohatá a kvalitní, přesto se ještě před objednávkou podívejte do sekce recenze hotelů, v níž objevíte užitečné rady a tipy od skutečných hostů.