Moby Lines

Italská společnost Moby Lines provozuje trajektovou dopravu mezi italskými ostrovy již od roku 1959. Díky dlouhé historii a zkušenostem nabízí dnes svým zákazníkům služby a servis na prvotřídní úrovni. Aktuální flotila čítá 16 trajektů, které křižují vlny Středozemního moře mezi Sardinií, Sicílií, Korsikou, Elbou a Tremiti. Charakteristickým poznávacím znamením některých lodí jsou, kromě modré velryby, také kresby postaviček ze seriálů Warner Bros.

Trasy trajektové společnosti Moby Lines

Piombino Z Do Portoferraio
Piombino Z Do Cavo
Piombino Z Do Rio Marina
Livorno (město) Z Do Bastia
Janov Z Do Bastia
Santa Teresa di Gallura Z Do Bonifacio
Janov Z Do Olbia
Livorno (provincie) Z Do Olbia
Civitavecchia Z Do Olbia
Civitavecchia Z Do Cagliari
Neapol Z Do Cagliari
Palermo Z Do Cagliari
Cagliari Z Do Palermo
Neapol Z Do Palermo
Termoli Z Do Tremiti

Nákup lístku na trajekt

Lístek na trajekt je možné koupit přímo v přístavu, daleko jistějším způsobem je však nákup trajektového lístku předem online. S jakým předstihem trajekt rezervovat? Velmi záleží na lince. U spojů s častou frekvencí odplutí několikrát denně obvykle stačí jeden až dva týdny předem. U delších linek s frekvencí jednou denně nebo jen několikrát týdně, či při potřebě kajut při nočních plavbách a během letních prázdninových měsíců, je ideální doba pro rezervaci až několik měsíců předem.

TipNalodění a plavba na trajektu

Trajektové lodě mohou přepravovat nejen pěší cestující, ale také auta, obytné vozy a klidně i celé zájezdové autobusy. Jak probíhá nalodění v jednotlivých případech? Přečtěte si všechny informace v článku Plánujete se při dovolené přepravovat trajektem? Přečtěte si, jak se připravit a co od plavby čekat.

Služby během plavby

Kromě standardních zařízení, jako je terasa na vychutnávání si výhledů a slunečních paprsků, jsou trajekty vybavené také obchody, hernou, kinem a piáno barem pro prezentaci různých hudebních představení. Nechybí ani dětský koutek a plavecký bazén, který poskytne příjemné osvěžení při plavbách v horkých letních dnech.

Nově je na palubách lodí poskytováno připojení na Wi-Fi. Při některých plavbách je zdarma na maximálně dvě hodiny pro jedno zařízení, na některých je za poplatek.

Nepřetržitě je k dispozici posádka, která vám zajistí vše, co potřebujete pro vaši pohodlnou cestu.

Trajekty mají také koktejlový bar, kavárnu, klasickou a samoobslužnou restauraci a pizzerii. Během plavby si tak můžete pochutnat na tradičních italských specialitách a alkoholických i nealkoholických nápojích.

Ubytování v kajutách

Trajekty společnosti Moby Lines mají možnost ubytování pro noční i denní plavby. Kajuty je možné objednat pro 2 nebo 4 osoby. Všechny kabiny mají vlastní koupelnu, ručníky, tekuté mýdlo, povlečení a zásuvky na nabíjení elektroniky. Na výběr je z různých kategorií kajut od základních bez okének až po nadstandardně vybavené Junior Suites a Suites, které poskytují nejvyšší možný komfort. V nabídce je také bezbariérové apartmá vhodné pro osoby na invalidním křesle.

Ceny kajut se liší dle jejich velikosti a vybavení.

Související diskuze

Přidat příspěvek Přidat novou diskuzi

Trajekt z Itálie na Sardinii

Dobrý den, rádi bysme na naší ceste po Itálii využili také trajekt Itálie - Sardinie. Chceme jet z Livorna do Olbie. Slyšela jsem, že cena trajektu… Zobrazit více
Ondra
Ondra

Trajekt na Korsiku

Hezký den, zajímá mě trajekt na Korsiku. Chceme jet z Livorna, jaké jsou prosím ceny za trajekty? Děkuji
Sally
Sally