Trajekt z Itálie na Sardinii

Vloženo: 29. května 2019
Poslední příspěvek: 29. května 2019
MartaN
před 3 měsíci
MartaN
Dobrý den, rádi bysme na naší ceste po Itálii využili také trajekt Itálie - Sardinie. Chceme jet z Livorna do Olbie. Slyšela jsem, že cena trajektu je dost vysoká. Prosím info, kde kde hledat trajekty na Sardinii. A kdy zakoupit lístky?

1 odpověď

Kristýna
Kristýna
před 3 měsíci
Kristýna
před 3 měsíci
@MartaN ~ Hezký den,
doporučuji si zarezervovat palubní lístky v předstihu, čím dříve, tím lepší cena, a budete mít také jistotu, že na vás zbyde na palubě místo. Jízdenky na hlavní sezónu bývají dražší než v jiné období. Cena za 2 osoby + auto, které předpokládám, že budete mít, se pohybuje cca od 70 euro za jednosměrnou cestu, která trvá 6,5 až 7,5 hodiny.
Trajekty na Sardinii operuje spousta lodních společností, mezi ty levnější patří Moby lines, Corsica ferries a Grimaldi lines. Zadejte si přímo na jejich stránkách vaše konkrétní data, protože na každý den se cena liší.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů