Sardinie od 382 Kč
Zobrazit zájezdy

Trajekt z Itálie na Sardinii

Vloženo: 29. května 2019
Poslední příspěvek: 21. ledna 2020
nová členka nová členka /
MartaN
nová členka nová členka / před rokem
MartaN
Dobrý den, rádi bysme na naší ceste po Itálii využili také trajekt Itálie - Sardinie. Chceme jet z Livorna do Olbie. Slyšela jsem, že cena trajektu je dost vysoká. Prosím info, kde kde hledat trajekty na Sardinii. A kdy zakoupit lístky?

5 odpovědí

Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před rokem
Kristýna
před rokem
@MartaN ~ Hezký den,
doporučuji si zarezervovat palubní lístky v předstihu, čím dříve, tím lepší cena, a budete mít také jistotu, že na vás zbyde na palubě místo. Jízdenky na hlavní sezónu bývají dražší než v jiné období. Cena za 2 osoby + auto, které předpokládám, že budete mít, se pohybuje cca od 70 euro za jednosměrnou cestu, která trvá 6,5 až 7,5 hodiny.
Trajekty na Sardinii operuje spousta lodních společností, mezi ty levnější patří Moby lines, Corsica ferries a Grimaldi lines. Zadejte si přímo na jejich stránkách vaše konkrétní data, protože na každý den se cena liší.
duduk
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
duduk
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 měsíci
duduk
před 4 měsíci
Dobrý den, chystám se na Sardinii za měsíc, ale doposud jsem se nerozhodl, jak se tam vlastně dopravím – tedy s čím pojedu na trajektu (motorka/auto s károu/dodávka)- a i den se může měnit, takže bukovat lístek dopředu je nesmysl… Máte zkušenost jestli se dají vůbec lístky zakoupit na místě a jak moc se případně liší ceny na místě od dřívějších objednávek? Jinak loni jsem bukoval lístky přes directferries, pak potřeboval udělat v bukaci změnu (za to jsem si připlatil, abych mohl změny dělat) a to bylo dílo!!!! Absolutně bez šance se někam dovolat, snad až na osmdesátý pokus někam do Anglie, kde mi nebyli schopni pomoci, v Itálii telefony nikdo nezvedal, na e-maily reakce žádné, …. Co budu povídat, asi po měsíci a půl, spoustě času stráveného psaním e-mailů a milionu marných pokusů se někam dovolat se mi objevily peníze na účtu zpět… Bez telefonátu, bez e-mailu, …nic. Jen o 20 EUR méně – asi storno poplatek… Logicky i z tohoto důvody bych raději vše vyřídil na místě…
kafařka
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
kafařka
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 měsíci
kafařka
před 4 měsíci
@duduk ~ Odkud chcete jet? Často se dají lístky koupit i pár dní předem. Ideálně mimo špičku (my jeli v úterý).
duduk
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
duduk
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 měsíci
duduk
před 4 měsíci
@kafařka ~ Dobrý den, chci jet z Livorna do Olbie a s největší pravděpodobností v pátek přes noc ... Jenže to bude jisté, až v ten pátek ... Takže lístky na místě ??
Ondra
Administrátor Administrátor /
Ondra
Administrátor Administrátor / před 4 měsíci
Ondra
před 4 měsíci
@duduk ~ Dobrý den, mělo by to jít přímo v Livornu v přístavu. Jezdit by měly dvě společnosti: Moby Lines a Grimaldi Lines.
Z informací přímo od společností, lze u obou zakoupit lístky na trajekt na místě – v jejich kanceláři v přístavu. Grimaldi Lines by měly pravidelně jezdit v 11:00 a ve 22:30, v sobotu je to myslím pouze jednou denně ve večerních hodinách. Moby Lines jezdí jednou denně, a to ve 22:00. V tomhle období by tedy snad neměl být problém místo na trajektu sehnat, ale bohužel vám to nikdo nezaručí, že to tak bude

Chystáte se na trajekt? Doporučujeme zajistit si lístky s předstihem...

Aby vaše nalodění proběhlo bez komplikací, zarezervujte si trajektové lístky online. Společnost Direct Ferries zprostředkovává lístky pro více než 3 000 tras, ověřte si trasu a cenu lístku.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů